Telewizja Polsat kupuje Superstację

Telewizja Polsat przejęła pozostałe udziały w informacyjnym kanale Superstacja i tym samym włącza go do swojego portfolio.

 

Możliwe są zmiany w ramówce, a pracownicy już zostali poinformowani o planowanej przeprowadzce do głównej siedziby Polsatu.

 

 

Informację o przejęciu Superstacji podał we wtorek „Dziennik Gazeta Prawna”. Nieoficjalnie udało się nam to potwierdzić w Polsacie. Spółka Karswell należąca do właściciela Telewizji Polsat Zygmunta Solorza posiadała kilkanaście procent udziałów w Superstacji. Teraz Solorz odkupił resztę od firmy Ster, należącej do Hieronima Ruty.

Pracowników Superstacji czekają teraz poważne zmiany. Zapowiedziano im już przeprowadzkę z obecnej siedziby kanału z Al. Stanów Zjednoczonych do głównej siedziby Telewizji Polsat przy ul. Ostrobramskiej 77.

Superstacji można obejrzeć ludzi i wydarzenia, których nie można zobaczyć gdzie indziej. Stawiamy na infotainment czyli program informacyjny z elementami zabawy. Rozpowszechnienie sygnału drogą naziemną pozwoli widzom na poznanie nowej jakości informacji i rozrywki.

Oprócz nadawania poważnych, niezwykle popularnych i cenionych programów analitycznych, chętnie informujemy o gwiazdach i celebrytach, o fascynującym świecie filmów i nowych technologii. Jesteśmy blisko zwykłych ludzi, którzy chętnie zabierają głos na naszej antenie, łącząc się na nami telefonicznie. Stanowimy atrakcyjną alternatywę dla widza wielkich stacji, który czasami ma dość tzw. poprawności politycznej i nudnej powagi.

źródło: Wirtualnemedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *