Internet & Gry - ReklamaMediaTVN Discovery Polska

„Twój pierwszy raz”: Wspólny wideo czat telewizji TLC i serwisu WP Kobieta

Telewizja TLC i serwis WP Kobieta po raz kolejny łączą siły organizując wideoczat. Tym razem tematem spotkania, które na żywo emitowane będzie na fanpage’ach TLC i WP Kobieta w czwartek od godz. 18:00, będzie „Twój pierwszy raz”. Czat poprowadzi Agata Młynarska, Head of TLC Development, a na pytania internautów dotyczące inicjacji seksualnej nastolatków odpowiedzą ekspertki: seksuolog Sylwia Jędrzejewska oraz edukator seksualny z grupy Ponton – Paulina Trojanowska. 

– TLC wykracza poza ramy tradycyjnej telewizji, zapraszając swoją widownię do dyskusji w przestrzeni online. Chcemy, aby nasze programy dotarły do szerokiej publiczności, stąd współpraca z największymi partnerami internetowymi, oraz by stały się dla Polek inspiracją do rozmowy, dzielenia się własnymi doświadczeniami i wątpliwościami. Realizujemy w ten sposób koncepcję telewizji 360, stawiając na interaktywny kontakt z widzamipodkreśla Agata Młynarska, Head of TLC Development.

Co dziesiąty 15-latek oraz co trzeci 16- i 17-latek w Polsce ma za sobą inicjację seksualną. Ponad połowa odbyła się bez zabezpieczenia. Wyniki przeprowadzonej niedawno ankiety alarmują: aż 22,6 proc. nastolatków przyznało, że co najmniej raz miało chorobę przenoszoną drogą płciową. Dlaczego rodzice nie rozumieją potrzeby edukacji seksualnej dzieci? – Jak się okazuje seks nastolatków nadal może być tematem tabu – dodaje Agata Młynarska.

To już 3. wideoczat organizowany wspólnie przez telewizję TLC i serwis WP Kobieta. Podczas poprzednich spotkań Agata Młynarska rozmawiała z ekspertami o tym, jak randkują Polacy oraz dlaczego coraz więcej Polek decyduje się na poprawę urody korzystając z chirurgii plastycznej. Obydwa spotkania cieszyły się ogromną popularnością – łącznie zostały odtworzone prawie milion razy.

– Nasz serwis odwiedza już 4,7 mln użytkowniczek, które nie boją się dyskusji na żaden temat. To idealne warunki, by wspólnie z TLC i Agatą Młynarską, prowadzić pełne emocji rozmowy, obok których obojętnie nie przejdzie żadna kobieta. Prawie milion odtworzeń dwóch pierwszych odcinków udowadnia, że wystarczy dobry temat, by połączenie telewizji ze światem on-line było sukcesemmówi Katarzyna Sołtysik, redaktor naczelna obszaru lifestyle w WP.
Tematyka wideoczatów inspirowana jest najchętniej oglądanymi programami TLC. Dzięki bibliotece programowej, którą dysponuje telewizja zostają one wzbogacone o wartościowe i bardzo ciekawe materiały video.

Zapraszamy już w najbliższy czwartek, 1 marca o godz. 18:00. Wideoczat transmitowany będzie jednocześnie na fanpage’ach TLC i WP Kobieta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *