MediaZapowiedzi TV

Wielka Gala Urodzinowa Telewizji Republika

W tym roku Telewizja Republika obchodzi swoje 7 urodziny. Niestety pierwszy raz w historii z powodu koronawirusa, uroczysta gala będzie w przestrzeni on-line. Ale to, co przygotowała Telewizja Republika dla swoich widzów, będzie naprawdę imponujące.

 

 

 

7 lat istnienia Telewizji Republika to w szczególności zasługa wspaniałych widzów, którzy są z nami cały czas. To im w szczególności bardzo dziękujemy i zapraszamy już 29 kwietnia o godzinie 19:00 na uroczystą galę.

Podczas wieczoru zostaną wręczone statuetki Telewizji Republika w kategorii: Biznes, Kultura, Polityka oraz Osobowość Roku – na którą można głosować SMS-owo (więcej informacji znajdziesz TUTAJ).

Muzyczną ucztę przygotuje Jan Pospieszalski wraz z dwupokoleniową, muzyczną rodziną oraz z Krzysztofem Cugowskim. Będzie się ona odbywać w rytmach bałkańsko-karpackich.

Najważniejsze jest jednak to, że cała gala ma wymiar charytatywny i wszelkie fundusze idą na wsparcie polskiej służby zdrowia, która jest na froncie walki z pandemią koronawirusa w Polsce. Dlatego serdecznie Was zachęcamy, drodzy widzowie do wsparcia akcji SMS – owej (Więcej informacji TUTAJ). 

Nie damy się! Te hasło przyświeca tegorocznej gali Telewizji Republika. Zachęcamy Was wszystkich do uczestnictwa w tym niezapomnianym wydarzeniu 29 kwietnia o godzinie 19:00. Transmisja będzie również na portalu www.telewizjarepublika.pl. Redaktor naczelna Telewizji Republika Dorota Kania: – TV Republika obchodzi swoje 7 urodziny. Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich do świętowania tego wydarzenia. Okazuje się, że nasza misja przekazywania wiarygodnych informacji oraz budowania wspólnoty jest odbierana bardzo życzliwie przez widzów, co wpływa na to, że przybywa nam ich z miesiąca na miesiąc, za co bardzo dziękujemy.

Wielka Gala Urodzinowa Telewizji Republika już 29 kwietnia o 19:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *