Wiosna w iTVN Extra

Tegoroczna wiosna będzie bardzo gorąca, a to za sprawą nowości, jakie przygotował dla widzów ITVN Extra. Już w pierwszym tygodniu marca startuje całkiem nowa ramówka obfitująca w najlepsze programy i serie dostępne do tej pory tylko na kanałach tematycznych Grupy TVN i Discovery Polska.

 

Wiosenna oferta programowa ITVN Extra to fantastyczne połączenie najlepszych programów kulinarnych, podróżniczych, wnętrzarskich, lifestylowych, serii dokumentalnych oraz najpopularniejszych seriali zagranicznych.

W tym sezonie, w niedzielne wieczory, ITVN Extra przygotował specjalną ofertę dla miłośników dalekich wypraw. O godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż i CST – Chicago), 20.10 (EST – Nowy Jork) zapraszamy na „Świat według…”,w którym poznamy dalekie kraje z perspektywy najciekawszych globtroterów. W każdym odcinku przedstawimy jednego podróżnika i jego prywatne materiały zdjęciowe. O godzinie 19.35 (CET – Berlin, Paryż i CST – Chicago), 20.35 (EST – Nowy Jork) Vienio i Filip – prowadzący program „COOL Turyści” – zabiorą widzów w nietypową wyprawę po europejskich miastach, pokazując jak można podróżować na totalnym spontanie. Następnie o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż i CST – Chicago), 21.10 (EST – Nowy Jork) Marcin Prokop w programie „Niezwykłe Stany Prokopa” pokaże Amerykę, jakiej jeszcze nie znamy. W pełną niespodzianek podróż, z okazji swoich czterdziestych urodzin, dziennikarz wybrał się z bratem, który w roli operatora uwiecznił wspólną przejażdżkę przez Stany. I w końcu o 20.35 (CET – Berlin, Paryż i CST – Chicago), 21.35 (EST – Nowy Jork) Martyna Wojciechowska w programie „10/10” wyjawi nieznane dotąd historie i opowie o przygodach, które wydarzyły się na planie programu „Kobieta na krańcu świata”.

Tegoroczna wiosna w ITVN Extra będzie również pełna niezwykłych potraw i smaków, a to za sprawą nowych programów kulinarnych. W tym sezonie szczególnie polecamy drugi sezon „Sexy kuchni Magdy Gessler”, który wyświetlimy w każdy poniedziałek o godzinie 19.35 (CET – Berlin, Paryż i CST – Chicago), 20.35 (EST – Nowy Jork). W drugiej serii „Sexy kuchni…” Magda Gessler powróci do tradycyjnej kuchni polskiej. Prowadząca zdradzi kilka pomysłów jak z klasycznych, znanych wszystkim potraw, stworzyć dania warte grzechu. Fani kuchni Roberta Makłowicza również nie będą zwiedzeni, ponieważ przygotowaliśmy kolejną odsłonę jego autorskiego, kulinarno-podróżniczego programu – „Makłowicz w drodze”. W nowym cyklu prowadzący przedstawi związki kuchni z kulturą i historią odwiedzanych regionów, odkryje lokalne tradycje oraz miejscowe specjały i osadzi je w kontekście historii małych ojczyzn.  Zapraszamy przed telewizory w każdy wtorek, o godzinie 19.35 (CET – Berlin, Paryż i CST – Chicago), 20.35 (EST – Nowy Jork). Kolejny wyjątkowy program to „Kuchnia dla odważnych”, w którym prowadzący Walenty Kania udowodni, że można zjeść niemal wszystko włączając w to bycze jądra, kozie nerki, wątróbki z dorsza, ozory wołowe czy strusie żołądki. Zapraszamy w każdą środę o godzinie 19.35 CET – Berlin, Paryż i CST – Chicago), 20.35 (EST – Nowy Jork). W każdy czwartek o godzinie 19.35 (CET – Berlin, Paryż i CST – Chicago), 20.35 (EST – Nowy Jork) na widzów będą czekały „Patenciary”, czyli Daria Ładocha wraz z córkami, które zdradzą widzom patenty na proste dania, zachwycające smakiem i wyglądem. Z kolei w piątki o godzinie 19.35 CET – Berlin, Paryż i CST – Chicago), 20.35 (EST – Nowy Jork)  Agnieszka Cegielska w programie „Naturalnie na zdrowie” odkryje naturalne roślinne produkty, które smakują i leczą. Opowie nie tylko o niezwykłych właściwościach roślin, ale podpowie również jak wykorzystywać je w kuchni, czy wprowadzić do codziennej diety.

Fani majsterkowania i urządzania domów znajdą coś da siebie od poniedziałku do piątku o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż i CST – Chicago), 20.10 (EST – Nowy Jork). W każdy poniedziałek w programie „Musisz to mieć” poznamy sprzęty i narzędzia ułatwiające nam codzienne życie. W odcinkach para prowadzących przetestuje dla nas ciekawe gadżety, dzięki którym zwykłe czynności staną się o wiele prostsze. We wtorki w programie „Rzeczy od-nowa” Jimi Ogden, Anglik mieszkający w Polsce, zdradzi swoje pomysły na odnowienie staroci. W serii podzieli się nie tylko sekretami na przerobienie mebli, ale także zdradzi wiele sposobów na to, jak efektywniej majsterkować i to nie tylko w domu. W każdą środę dowiemy się jak nudne, smutne i po prostu nijakie pomieszczenia, w zaledwie kilka dni, można zmienić w kolorowe, niebanalne i niepowtarzalne wnętrza. „Postaw na kolor” to cykl ośmiu odcinków, w których Sławomir Klimek, z wykształcenia rzeźbiarz, wraz ze swoją ekipą, nada nowe życie wybranym pomieszczeniom. W czwartki zapraszamy na serię „Wymarzone ogrody”w której dwie siostry – Iza i Olga – w kilka dni przeprowadzają metamorfozy miejskich ogródków i tarasów. Dziewczyny tworzą nowoczesne, ale zarazem przytulne przestrzenie, uwzględniając oczywiście preferencje właściciela ogrodu. W każdym odcinku powstanie zupełnie inna przestrzeń. Natomiast w piątki Darek Wardziak, w programie „Darek solo”, będzie pomagał osobom, które chcą zrobić niespodziankę komuś bliskiemu. Prowadzący dzięki swojej kreatywności i wiedzy stolarskiej nauczy i pokaże, jak wykonać wyjątkowy mebel, którego nie kupi się w żadnym sklepie.

Od poniedziałku do piątku o godzinie 17.30 (CET – Berlin, Paryż i CST – Chicago), 18.30 (EST – Nowy Jork) mamy specjalna ofertę dla naszej kobiecej części widowni. W poniedziałki zapraszamy na program „Salon sukien ślubnych, w którym Stefano Terrazzino wraz z wyspecjalizowanymi konsultantkami pomogą wybrać idealną kreację na ten jedyny dzień. We wtorki wyświetlimy „Salon ostatniej szansy”, w którym poznamy ofiary nieudanych operacji plastycznych. W programie znajdą się też porady jak uniknąć niewłaściwych terapii urodowych. W każdą środę Hania Knopińska-Grzenkowicz, niekwestionowana mistrzyni wizażu, w programie „Mistrzyni makijażu” zdradzi sprawdzone sposoby na piękny make-up. W czwartki mamy dla naszych widzów wyjątkowy program –„Zmiana pełną parą”Agata Młynarska – uznana dziennikarka i ceniona osobowość telewizyjna wraz z zespołem swoich ekspertek: Moniką Jurczyk – stylistką, Katarzyną Sujką – wizażystką oraz Igą Chmielewską – stylistką fryzur i kolorystką, pomoże partnerom odkryć na nowo wielki potencjał, jaki drzemie w ich związkach. Natomiast w piątki zapraszamy na program „Nie mów pannie młodej”, w którym towarzyszymy parom młodym w przygotowaniach do ślubu. Widzowie przekonają się, czy ślub zorganizowany jedynie przez pana młodego będzie faktycznie tym wymarzonym.

W wiosennej ofercie programowej ITVN Extra znajdą się również najlepsze programy dokumentalne prosto z Discovery Channel. Wyświetlimy je od poniedziałku do piątku o godzinie 18.20 (CET – Berlin, Paryż i CST – Chicago), 19.20 (EST – Nowy Jork). W poniedziałki zapraszamy na program „Złomowisko PL”, w którym poznamy ludźmi na co dzień pracujących na polskich złomowiskach. We wtorki, dzięki serii „Przystanek Bieszczady”, przeniesiemy się w najdzikszy region Polski aby dowiedzieć się jak drwale, smolarze i Straż Graniczna przygotowują się na nadejście surowej zimy w Bieszczadach. W każdą środę zapraszamy na pierwszą, zrealizowaną w Polsce produkcję, która z bliska pokazujące kulisy miejsc, do których dostęp mają jedynie nieliczni. W serii „Operacja: lot” dowiemy się w jaki sposób kieruje się ruchem lotniczym, jak wygląda naprawa najnowocześniejszych samolotów pasażerskich świata i co robić w sytuacjach kryzysowych na pokładzie samolotu. Z kolei w czwartki, w programie „Polscy truckersi” kierowcy ciężarówek udowodnią, że to nie tylko jeden z najtrudniejszych zawodów, ale również styl życia. W programie poznamy kierowców, którzy z dumą jeżdżą po polskich drogach. W piątki natomiast udowodnimy, że ekstremalne warunki pracy to codzienność górników – bohaterów serialu „Górnicy PL”. Codziennie tysiące z nich: strzałowi, kombajniści czy ładowacze zjeżdżają pod ziemię, by wydobywać węgiel kamienny, sól i miedź. Słabi ludzie nie mają tu czego szukać.

W tym sezonie nie zabraknie również popularnych seriali zagranicznych. We wtorki o godzinie 20:35 (CET – Berlin, Paryż i CST – Chicago), 21.35 (EST – Nowy Jork) zapraszamy na serial „Mali ludzie wielka rodzina”, który przybliża codzienne zmagania Johnstonów – największej na świecie rodziny karłów. Trent (38 l.) i Amber (35 l.) na co dzień mieszkają w małym miasteczku w amerykańskim stanie Georgia, gdzie całkowicie poświęcają się wychowaniu piątki dzieci. W każdą środę przeniesiemy się do świata konserwatywnej wspólnoty protestanckiej. W serii „Zbuntowani Amisze” poznamy życie młodych kobiet i mężczyzn, którzy łamią obowiązujące ich dotychczas zasady po to, aby urzeczywistnić swoje marzenia. W czwartki zapraszamy na spotkanie z Buddy’m Valastro i jego zespołem, którzy w programie „Słodki biznes” tworzą niezwykłe torty, wszystkich kształtów i rozmiarów. Każdy odcinek to nowe wyzwania i oryginalne pomysły. Natomiast w każdy piątek wyemitujemy serial „Medium z Long Island”, w którym kamera towarzyszy Theresie Caputo pomagającej ludziom nawiązać kontakt ze zmarłymi. Kobieta wykazuje zdolności, których zwykli ludzie nie rozumieją. Stale odczuwa wokół siebie obecność duchów. W programie widzowie zobaczą także, jak wygląda rodzinne życie Theresy i jaki wpływ ma na nie jej niezwykła praca.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *