Wiosna w MiniMini+

Nowy sezon kultowego serialu o przygodach znanego i uwielbianego na całym świecie Boba Budowniczego na antenie MiniMini+!
 

 
BOB BUDOWNICZY 21
Nowy sezon kultowego serialu o przygodach znanego i uwielbianego na całym świecie Boba Budowniczego na antenie MiniMini+!
Bob i jego maszyny gotowi są podjąć się każdego zadania. Niezależnie od tego, czy jest to mały projekt czy wielka budowla, jedno jest pewne – praca zespołowa pozwoli osiągnąć wyznaczony cel. Bob i przyjaciele udowadniają, że wiara we własne siły, a także pozytywne myślenie pozwalają rozwiązać każdy problem. Bo każde zadanie to okazja do świetnej zabawy, a to, co na pierwszy rzut oka wydaje się niewykonalne Bob wraz ze swoimi maszynami potrafią uczynić możliwym! W kolejnym, dwudziestym pierwszym sezonie najmłodsi widzowie poznają trójkę nowych bohaterów: Nośkę – uroczą zbieraczkę czereśni, Ładowarkę – maleńką, aczkolwiek bardzo pracowitą kompaktową ładowarkę, i Norma – gigantyczną maszynę do wiercenia tuneli.
Emisja: codziennie 8:40/ 18:20
DZIELNY LEW ERYK 5
Bohaterem bajki jest mały Lew Eryk, który, jak każde dziecko, czasem czegoś się boi. Strach to nic wstydliwego, zdarza się nawet dzielnym lwom i można go pokonać.
Animacja oswaja dzieci z różnymi sytuacjami, z którymi spotykają się, na co dzień w domu lub w przedszkolu. Jej celem jest pokazanie, że czynności, takie jak mycie głowy, wizyta u fryzjera czy nauka wiązania butów mogą zmienić się w doskonałą zabawę.
W kolejnych seriach bajka w lekki i humorystyczny sposób pokazuje sytuacje, z którymi spotyka się każdy kilkulatek – pierwszy ruszający się ząb, czy narodziny młodszej siostry.
Rodzice za pomocą wymyślanych przez siebie zabaw pomagają Erykowi zrozumieć, dlaczego tak ważne jest koleżeństwo czy sprzątanie. Ulubiona wychowawczyni, pani Matylda w kreatywny i obrazowy sposób tłumaczy przedszkolakom, że trzeba być punktualnym i nie wolno kłamać.
Ciepła i wesoła bajka o tym, jak ważny jest szacunek dla dziecięcych emocji i nauka samodzielności. Doskonała inspiracja dla rodziców i świetna zabawa dla małych widzów.
Emisja: od 24/03 sb-nd 12:40
MAGIKI
Magiki to fantastyczna kraina, słodkich duszków i szykownych wróżek.
W cudownej krainie Magiki Księżniczka Billie odkrywa problemy prawdziwego świata, takie jak rywalizacja między rodzeństwem, pewność siebie czy sprawiedliwość. Billie ma 7 lat i jest ciekawa świata. Używa swojego magicznego klucza do otwierania pudełek zabawek i wchodzenia do baśniowego świata Magiki.
Emisja: od 26/03 codziennie 13:15/ 19:55, pn-pt 6:55
MiniMini+ uczy maluchy poprzez zabawę! Programy pokazywane na antenie są starannie dobierane pod kątem posiadanych walorów edukacyjnych. Pokazywane seriale wpływają na rozwój intelektualny, emocjonalnym i społeczny maluchów oraz wspierają rodziców w procesie wychowawczym. MiniMini+ w swojej ofercie dla najmłodszych widzów posiada również uwielbiane autorskie produkcje takie jak Rysuj z Myszką w paski, który osiąga średnią oglądalność na poziomie 111 223 AMR (4 VII 2017), Dzielny lew Eryk – 107 527 AMR (13 VII 2017), Wygibajki – 87 469 AMR (8 X 2017), oraz Detektyw Łodyga – 86 491 AMR (26 VIII 2017).
Źródło: NAM, AMR A4+, H2  2017, Programmes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *