Wraca Liga Mistrzów wraca do TVP

Dobre informacje dla kibiców stęsknionych za futbolem na najwyższym poziomie. Od września w Telewizji Polskiej ponownie będzie można oglądać spotkania Ligi Mistrzów. Na początek pokażemy dwa hity z udziałem hiszpańskich klubów.

 

 

 

W pierwszej kolejce (18 września) na antenach Telewizji Polskiej, a także w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej będzie można obejrzeć spotkanie Realu Madryt z PSG. Trzynastokrotni triumfatorzy Ligi Mistrzów zmagania w grupie rozpoczną od meczu z teoretycznie najmocniejszym rywalem. Starcie zespołu Zinedine Zidane’a z mistrzami Francji zapowiada się jednak pasjonująco.

Równie ciekawie powinno być w drugiej kolejce (2 października) w której widzowie Telewizji Polskiej zobaczą starcie Barcelony z Interem Mediolan. Lionel Messi i spółka ubiegłoroczne rozgrywki zakończyli na półfinale i w tym roku z pewnością będą mierzyć zdecydowanie wyżej. Poprzednia edycja Ligi Mistrzów była jeszcze mniej udana dla Interu, który z rozgrywkami pożegnał się już po fazie grupowej.

Wybrane środowe mecze fazy grupowej oraz skróty meczów na antenach Telewizji Polskiej, w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej. 

Mecze Ligi Mistrzów w TVP:

1. kolejka (18 września): PSG – Real Madryt

2. kolejka (2 października): FC Barcelona – Inter Mediolan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *