MediaZapowiedzi TV

Wrzesień 2017 na kanałach Crime+Investigation Polsat oraz Lifetime

Kanały dokumentalno-rozrywkowe W (CI Polsat) oraz przygotowały szereg nowości – za trzy tygodnie premiera programu POLSKIE ZABÓJCZYNIE, w którym pokażemy historie największych zbrodni w historii Polski popełnionych przez kobiety. To pierwsza z 4 lokalnych produkcji na naszych antenach tej jesieni.

 

 

Polskie zabójczynie
Od 25 września, w poniedziałki o 22:00 na Crime+Investigation (CI Polsat)

Program skupia się na prawdziwych historiach Polek oskarżonych i skazanych za zabójstwo. Liczba kobiet skazywanych za przestępstwa zagrożone karą pozbawienia wolności w większości państw członkowskich stale wzrasta.

Razem z policjantami, psychologami, śledczymi i świadkami zostaną podjęte próby odpowiedzi na pytanie, dlaczego zabiły, co je do tego pchnęło i czy istnieje jakiś czynnik, który predysponuje niektórych do popełnienia zbrodni.

Dowody zbrodni
Od poniedziałku do piątku o 20:00 na Crime+Investigation (CI Polsat)
Detektywi przy użyciu nie tylko konwencjonalnych narzędzi, ale też nowoczesnych  technologii otwierają niewyjaśnione sprawy morderstw i starają się odnaleźć nieuchwytnych zbrodniarzy.

Cztery wesela
W weekendy od 11:00 na Lifetime

Każda panna młoda ma nadzieję na wspaniały ślub i nie szczędzi sił, by rzeczywiście był to niezapomniany dzień.

W „Czterech weselach” kobiety mają okazję porównać własny ślub z cudzymi. Na zwyciężczynię wraz z mężem czeka w nagrodę bajkowy miesiąc miodowy.

Dzieci za kratami
Od 12 września, w soboty o 21:00 na Lifetime

Każdego roku w amerykańskich więzieniach rodzi się aż 10 tys. dzieci. W większości przypadków są one odbierane matkom natychmiast po urodzeniu.

Okazuje się jednak, że te, których wychowaniem w krytycznych pierwszych dwóch latach życia zajmowały się matki, znacznie rzadziej mają później problemy z przestępczością, narkotykami, a nawet zdrowiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *