Główna stronaMediaPolsatZapowiedzi TV

"#Supermodelka Plus Size": Już 6 września poznacie dziewczyny, które kochają siebie i nikogo nie udają! (wideo)

6 września poznamy dziewczyny, które zgłosiły się do nowego show Telewizji POLSAT o modelingu w wersji plus size. W dwóch odcinkach castingowych programu „#Supermodelka Plus Size”, spośród ponad 1000 kandydatek, jury wyłoni łącznie 15 uczestniczek, które zamieszkają w domu modelek. Kogo z pierwszego odcinka castingowego jurorzy będą chcieli zobaczyć w programie?

Przed wami dziewczyny, które kochają siebie i nikogo nie udają: – Mam nadzieję, że zrobię karierę i będę modelką – nie będzie kryła jedna z pięknych kandydatek.

Mają wiele uroku! Rafał Maślak będzie zachwycony: – Ale ty jesteś fajna – skomplementuje jedną z

dziewczyn.
Dziewczyny, które przyszły na casting zaprezentowały pełen wachlarz typów urody i osobowości, ale też powodów, jakie zdecydowały o zgłoszeniu do programu. Dlaczego zgłosiły się do programu “#Supermodelka Plus Size? Łączy je jedno marzenie!

– Chciałabym pokazać Polsce, że nie ma się czego wstydzić.

– Kilogramy nas nie definiują.

– Kobiety o większych rozmiarach też mogą być piękne.

Kandydatki pełne krągłości i wdzięku dostaną szansę zaprezentowania się przed jury i przekonania Ewy Minge, Ewy Zakrzewskiej, Emila Bilińskiego i Rafała Maślaka, że to właśnie im należy się miejsce w pierwszej polskiej edycji nowej produkcji Polsatu. Część z nich zobaczymy w pierwszym odcinku castingowym już 6 września. Dziewczyny w programie pokażą swoje największe atuty – niektóre z nich wystąpią w kostiumach kąpielowych! Stroje, odpowiednie do typu sylwetki, pomoże dobrać Macademian Girl. Słynna blogerka zadba nie tylko o wygląd dziewczyn, ale również o ich samopoczucie. Kogo jurorzy będą chcieli zobaczyć w programie?

Przekonamy się już w środę, 6 września, o godzinie 20:40 w Telewizji Polsat

2 komentarze do “"#Supermodelka Plus Size": Już 6 września poznacie dziewczyny, które kochają siebie i nikogo nie udają! (wideo)

  • Super, że powstaje coś co może pomóc wielu kobietom docenić same siebie. Fajny pomysł na show, tego jeszcze na polsacie nie było. Sama chętnie zobaczę bo już mam dość tych wyidealizowanych kobiet które wszędzie widzimy. Piękne nie musi być szczupłe i wysportowane… A jednak sporo osób tak niestety twierdzi :/

    Odpowiedz
  • No i kurcze wczoraj zapomniałem i nie oglądałem – mam nadzieję, że jakaś powtórka będzie – Polsat jest w tym niezastąpiony. Myślę, że program będzie fajny i da szansę tym kobietom, których jest wiele, a których na wybiegach rzadko widzimy. Dobry projekt Polsatu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *