MediaPolsatZapowiedzi TV

„Wyspa przetrwania”: „Grzechu ma wyje….na nas. My tu zapier….pot cieknie po jajach” (wideo)

Już w piątek o 20.00 w Polsacie będziecie mogli zobaczyć nowe przygodowe reality – show „Wyspa przetrwania”. 16 uczestników na jednej z bezludnych wysp archipelagu Fidżi, będzie musiało przetrwać jak najdłużej, organizując sobie życie. Od zdobycia jedzenia i zapewnienia dachu nad głową, aż po uczestnictwo w wycieńczających konkurencjach.

https://youtu.be/EL19i0MfX60
W piątkowym odcinku przy budowie szałasu, już dojdzie między nimi do pierwszego spięcia.
„Jak Grzechu się kąpie to znaczy, że ma wyje…..na nas. My tu zapier…, pot cieknie po jajach, nie żarliśmy niczego…”mówi wyraźnie zirytowany Maciej Klotz, menadżer i były komandos, zwany przez uczestników „Klockiem”.

Co na to Grzegorz Morawski, na co dzień inżynier mechanik i najstarszy uczestnik show?

5 komentarzy do “„Wyspa przetrwania”: „Grzechu ma wyje….na nas. My tu zapier….pot cieknie po jajach” (wideo)

 • Już dawno nie czekałem z takim zaniecierpliwieniem na jakiekolwiek reality show. Właśnie takie suriwale ogląda mi się najlepiej. Super też, że puszczają to wieczorkiem, więc każdy fanatyk znajdzie sobie spokojnie czas. Polsacie, przybywam! 😀

  Odpowiedz
 • Ja też czekam. Ostatni taki program to “wyspa Robinsona” tak to się chyba nazywało i od tego czasu nic takiego nie było – jeśli dobrze pamiętam. Dobrze, że Polsat zrobił taki program, to fajna rywalizacja i pokazanie, że w każdych warunkach można przeżyć.

  Odpowiedz
 • Rzeczywiście od Robinsona trochę minęło. Nowe show wystartowało i może się podobać, na co z pewnością liczy polsat.

  Odpowiedz
 • Program lepszy niż się spodziewałem 🙂 Widać, że sporo kasy polsat w to zainwestował 🙂 Mam nadzieję, że to nie ostatnia tego typu produkcja!

  Odpowiedz
 • Polsat ma łatwiejsze zadanie bo Robinson był dużo wcześniej. Z drugiej zaś strony współpracował przy produkcji z inną firmą. Pierwszy odcinek mógł się podobać.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *