Zapowiedzi TV

Wrzesień 2017 na kanale Animal Planet HD

W kręgach produkcyjnych programów przygodowych Mungo nazywany jest jednym z najzdolniejszych operatorów kamery.
 
ŁOWCA POTWORÓW
NOWY PROGRAM: OD PONIEDZIAŁKU 11 WRZEŚNIA O 22:00
W kręgach produkcyjnych programów przygodowych Mungo nazywany jest jednym z najzdolniejszych operatorów kamery. Aby uchwycić najdziksze, najbardziej niesamowite – i często najgroźniejsze – środowiska naturalne na świecie, odwiedził on ponad 90 krajów. Podróżując jako kamerzysta Beara Gryllsa, Mungo miał okazję słyszeć niebywałe opowieści o świecie zwierząt. Teraz nadeszła kolej na jego własną przygodę!
Na wyprawę w najdalsze zakątki świata, Mungo zabiera zaufaną ekipę miłośników przygód. Ma nadzieję, że uda im się odkryć czy w zdumiewających opowieściach o tajemniczych zwierzętach kryje się choć ziarno prawdy. W Peru będzie poszukiwał 46-metrowego węża zwanego „Yucumama”, który atakuje i zabija mieszkańców okolicznych wsi. Czy w lasach deszczowych rzeczywiście grasuje coś jeszcze bardziej niebezpiecznego niż anakonda?
Natomiast w Andach, ekipa będzie na tropie „Ucumara” – niebezpiecznego stworzenia przypominającego Wielką Stopę. W trakcie swoich poszukiwań, Mungo będzie rozmawiał z naocznymi świadkami oraz wypatrywał istotnych wskazówek. Zrobi on wszystko, aby po raz pierwszy w historii uwiecznić na filmie te tajemnicze stworzenia.
WETERYNARZ Z GÓR SKALISTYCH
NOWY SEZON: OD ŚRODY 13 WRZEŚNIA O 22:00
Najbardziej zajęty weterynarz w Denver powraca, a wraz z nim coraz więcej pacjentów! Prawdziwy indywidualista Dr Jeff Young, wraz ze swoim trzydziestoosobowym zespołem potrafi wyleczyć najróżniejsze schorzenia. Na jego pomoc mogą liczyć zwierzaki z ekstremalnymi przypadkami, jak również typowymi dolegliwościami.
W tej serii, Dr Jeff wraz z ekipą przenoszą się do nowego budynku. W celu przeprowadzenia badań kontrolnych w odległych miejscowościach ruszą w dość długą podróż. Nadchodzące odcinki będą obfitowały w interesujące przypadki. Dr Jeff uda się do azylu dla dzikich zwierząt aby pomóc rannemu tygrysowi, a zespół weterynaryjny przeprowadzi ryzykowny zabieg na miniaturowych osiołkach. Z kolei właściciel szczeniaczka potrąconego przez samochód spędzi za kierownicą dziewięć godzin, by jego ulubieniec otrzymał pomoc weterynaryjną.
Niezależnie od tego czy lekarze nastawiają przemieszczone biodro kota, czy też ratują afrykańską papugę popielatą od śmierci głodowej, w klinice weterynaryjnej Planned Pethood Plus w Denver nie istnieje takie pojęcie jak „typowy dzień”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *