Wrzesień 2017 na kanale Discovery Life

Elementary to współczesna adaptacja przygód słynnego Sherlocka Holmesa. Johnny Lee Miller i Lucy Liu wcielą się w rolę detektywa i doktor Watson, duetu walczącego z przestępczością w Nowym Jorku.
 
ELEMENTARY
NOWY SEZON: OD SOBOTY 2 WRZEŚNIA O 21:00
Elementary to współczesna adaptacja przygód słynnego Sherlocka Holmesa. Johnny Lee Miller i Lucy Liu wcielą się w rolę detektywa i doktor Watson, duetu walczącego z przestępczością w Nowym Jorku.
Sezon rozpocznie się powrotem Holmesa z Londynu. Zwolniony przez MI6 detektyw oraz jego nowa asystentka, Kitty, zjawiają się w Nowym Jorku. Tam też Sherlock będzie chciał ponownie nawiązać współpracę z lokalną policją. Nie będzie to jednak takie łatwe.
Pod jego nieobecność była współpracowniczka, doktor Joan Watson, sama otworzyła agencję detektywistyczną. Towarzystwo enigmatycznej Kitty jeszcze bardziej skomplikuje relacje Holmesa i Watson. Czy wróg z przeszłości przyczyni się do pojednania tej dwójki?
MODA NA PRZYGODĘ
NOWY PROGRAM: OD SOBOTY 9 WRZEŚNIA O 16:00
Modelka i prezenterka telewizyjna, Kate Peck, robi sobie przerwę od swojego olśniewającego życia. Wolny czas postanawia poświęcić na najtrudniejsze australijskie wyzwania i sprawdzić się w najdzikszych terenach tego kontynentu. Każdy pełen akcji odcinek przedstawia jak spragniona adrenaliny Kate radzi sobie z zupełnie nowym zadaniem.
Zobaczymy między innymi wyścig w dżunglii w rejonie Cairns, wyprawę przez kaniony Gór Błękitnych, rajd terenowy w Kalgoorlie, a także niebezpieczne żaglowanie w Broome. Dla Kate bez wątpienia będzie to przygoda życia, jak również wędrówka umożliwiająca samopoznanie. Czy okaże się, że te ekstremalne wyzwania są trudniejsze niż okrutny świat pokazów mody?
MEGALOPOLIS
NOWY SEZON: OD NIEDZIELI 24 WRZEŚNIA O 15:00
Ponad połowa ludzkości mieszka obecnie w miastach. Megalopolis, czyli rozrośnięte obszary miejskie, przedstawiają wyolbrzymioną ilustrację kultury i tożsamości ludzi, którzy je zamieszkują. Jaka jednak siła napędza te konurbacje? Kim są ich mieszkańcy? Jakie współczesne trendy i paradoksy definiują charakter tych miejsc? Odpowiedzi na te i inne pytania postara się znaleźć prowadząca program, Alexandra Leroux.
Serial jest swojego rodzaju świeżym spojrzeniem na dziennik podróży, tworzony dzięki grupie młodych dziennikarzy i podróżników. Każdy z nich jest ekspertem w innej dziedzinie – światowa kuchnia, zrównoważony rozwój, tradycyjne sporty, miejski styl życia, świat współczesnych nomadów. Dzięki tej serii dokumentalnej widzowie mają szansę odwiedzić niesamowite miasta na całym świecie, od San Francisco po Londyn. Będą mogli odkryć rozmaite kultury i style życia, jak również poznać ludzkie historie mieszkańców tych miast.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *