Wrzesień 2017 na kanale ID

W Las Vegas prawie wszystko jest lub kojarzy się z hazardem. Biuro Prokuratora Okręgowego hrabstwa Clark nigdy nie narzeka na brak pracy.
 
PRAWO LAS VEGAS
NOWY PROGRAM: OD SOBOTY 2 WRZEŚNIA O 22:00
W Las Vegas prawie wszystko jest lub kojarzy się z hazardem. Biuro Prokuratora Okręgowego hrabstwa Clark nigdy nie narzeka na brak pracy. Pracujący tam Steve Wolfson wraz z zespołem doświadczonych prawników i policjantów robi wszystko, aby mieszkańcy żyli w poczuciu sprawiedliwości.
Ten serial dokumentalny, odsłania kulisy codziennej pracy prokuratorów. Prześledzimy między innymi przebieg rozprawy w sprawie potrójnego morderstwa na słynnym Las Vegas Boulevard. Dowiemy się również, jak znani i bogaci ludzie potrafią być brutalni i bezwzględni w swoim rodzinnym gronie.
Kamery towarzyszą także ofiarom i ich rodzinom, a o przebiegu śledztw opowiedzą nam sami detektywi. Zobaczymy nagrania z monitoringu, zdjęcia z miejsc zbrodni oraz niepokazywane do tej pory materiały filmowe z policyjnych przesłuchań. Z punktu widzenia amerykańskich stróżów prawa Las Vegas to miasto grzechu, w którym każda zbrodnia musi zostać ukarana.
MORDERCZE POWIĄZANIA
NOWY SEZON: OD ŚRODY 6 WRZEŚNIA O 22:00
Siedem miliardów mieszkańców ziemi jest powiązanych ze sobą kombinacją więzów krwi, relacji miłosnych czy zależności finansowych. Jest to niezależne od tego, czy jesteśmy oddaleni od danej osoby o jeden stopień czy aż sześć (jak sugeruje hipoteza sześciu stopni oddalenia). Czasami się zdarza, że jedno szokujące wydarzenie jest w stanie połączyć ludzi, którzy o swoim istnieniu wcześniej nawet nie mieli pojęcia. Często tym zdarzeniem jest morderstwo.
Ta seria programów odsłania kulisy śledztw, podczas których stróże prawa w poszukiwaniu prawdy musieli zmierzyć się z plątaniną skomplikowanych relacji i znajomości. Poznamy Justina Newmana, który dostał nową pracę na budowie i nagle zniknął w tym samym dniu, w którym zamordowany został jego nowy szef. Prześledzimy także przebieg śledztwa w sprawie brutalnego zabójstwa samotnej matki Christiny Sanoubane.
BILL COSBY: KULISY SKANDALU
NOWY PROGRAM: W PONIEDZIAŁEK 11 WRZEŚNIA O 21:00
Dokument odsłania kulisy skandalu, który wstrząsnął nie tylko Stanami Zjednoczonymi, ale całym światem. Program wnikliwie analizuje szokujące rewelacje z życia niegdyś uwielbianego komika Billa Cosby’ego.
Zobaczymy ujawniające prawdę wywiady oraz poznamy wstrząsające fakty z rodzinnego życia aktora. Dowiemy się, dlaczego przez ponad 50 lat zaborcze i agresywne zachowania tego legendarnego amerykańskiego aktora były utrzymywane w tajemnicy. Poznamy zdumiewające informacje, które w końcu całkowicie skompromitowały gwiazdę.
DUCHY
NOWY SEZON: OD PIĄTKU 22 WRZEŚNIA O 22:00
Zapraszamy na spotkania z ludźmi, którzy na własnej skórze doświadczyli lub byli świadkami zjawisk paranormalnych.
W kolejnych odcinkach serii zobaczymy przerażające rekonstrukcje nadprzyrodzonych aktywności. W tej serii poznamy kobietę, która tuż po ślubie musi znowu zmagać się z koszmarami z dzieciństwa. Groźna starucha z jej dziecięcych snów pojawia się na jawie i terroryzuje całą rodzinę kobiety.
Z kolei młoda para zmaga się z nikczemną i niegodziwą istotą, która za wszelką cenę chce zniszczyć rodzinne życie. Jak zakończą się te spotkania z tymi okrutnymi duchami?


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *