MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Wrzesień 2017 na kanale TLC

Z kamerą odwiedzamy oddziały pomocy doraźnej czterech niezwykle zatłoczonych szpitali w Wielkiej Brytanii: w Dudley, Basingstoke, Warwick i na wyspie Wight.

BARDZO OSTRY DYŻUR
NOWY SEZON: OD ŚRODY 13 WRZEŚNIA O 22:30

Z kamerą odwiedzamy oddziały pomocy doraźnej czterech niezwykle zatłoczonych szpitali w Wielkiej Brytanii: w Dudley, Basingstoke, Warwick i na wyspie Wight. Poznamy ofiary niecodziennych i często dziwacznych wypadków.

W każdym z odcinków towarzyszymy pacjentom już od chwili pojawienia się na szpitalnej izbie przyjęć. Zaglądamy na sale operacyjne, przyglądamy się zakładaniu szwów i okazujemy współczucie poszkodowanym. Jednak w niektórych przypadkach, aż trudno powstrzymać się od śmiechu.
W tej serii dowiemy się, jak zakończyło się niefortunne spotkanie z kosiarką do trawy oraz prawie śmiertelne zderzenie z gołębiem. Zobaczymy, jakiej pomocy medycy udzielą tym pechowym pacjentom. Poznamy rodzaje obrażeń, których może doznać każdy z nas podczas codziennych, z pozoru wręcz rutynowych zajęć czy prac.

BOGINI DŁUGICH WŁOSÓW
NOWY PROGRAM: OD NIEDZIELI 24 WRZEŚNIA O 11:00

Christina Oliva ze Staten Island to piękna, niewysoka kobieta o potwornie silnej osobowości, której samodzielnie udało się zbudować wielki biznes. Od podstaw stworzyła ogromne imperium przedłużania włosów. Nie ma dyplomu college’u, ani nie ukończyła żadnych biznesowych kursów.
Sukces zawdzięcza swojej zuchwałej naturze, zawziętej determinacji i grupie lojalnych klientów. Zaczynała w garażu rodziców, kiedy miała 18 lat.

Dziś podejmuje kolejny odważny krok w swojej karierze i otwiera wielki salon w samym sercu Manhattanu. To prawdziwy rodzinny biznes.
W salonach Christiny pracuje jej najmłodsza siostra Victoria i kuzyn Anthony. Średnia siostra Jenn wybrała własną drogę życiową i została księgową. Czy Christina dopnie swego i zostanie niekoronowaną królową tresek i przedłużania włosów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *