MediaZapowiedzi TV

Wspólny projekt Nickelodeon i PLNY Lala

Marka streetwearowa PLNY LALA we współpracy z kanałem Nickelodeon Polska i agencją CPLG, przygotowała limitowaną kolekcję inspirowaną światem SpongeBoba Kanciastoportego. Ubrania będą dostępne od 6 grudnia w pop-up store PLNY LALA na Mokotowskiej 26 oraz w sklepie internetowym www.plnylala.pl.

 

Kolekcja SpongeBob Gold stworzona przez Elisę Minetti, inspirowana jest światem SpongeBoba Kanciastoportego, bohatera kultowej animacji Nickelodeon. Dominują zatem odcienie złota, różu oraz żółtego, ulubionego koloru SpongeBoba, w charakterystycznych dla PLNY LALA streetwearowych fasonach. Na kolekcję SpongeBob Gold składają się przede wszystkim oversizowe bluzy, t-shirty z nadrukami oraz spodnie dresowe i bielizna. Wizerunek SpongeBoba i Patryka pojawił się także na wielu dodatkach, w tym na kolorowych skarpetkach, torbach oraz paskach.

Praca nad kolekcją była dużym wyzwaniem, ale i okazją do świetnej zabawy. Przygotowując ją byłam pod wrażeniem tej prostej i zabawnej historii dwojga przyjaciół. SpongeBob i Patrick zderzają się niejednokrotnie z cynizmem otaczającego ich świata, ale zawsze triumfuje ich pozytywne nastawienie. Choć czasem popełniają błędy, to wyjątkowo wdzięczne postaci, obdarzone ogromnym optymizmem.  Zależało mi, by właśnie ten optymizm dominował w kolekcji. Jeśli reakcją na nią będzie uśmiech, to znaczy, że plan się powiódł”, mówi Elisa Minetti, dyrektor kreatywna i projektantka marki PLNY LALA.

Serial SpongeBob Kanciastoporty, stworzony przed Stephena Hillenburga, zadebiutował na antenie Nickelodeon w 1999 roku. Od tego czasu kreskówka stała się jednym z najbardziej popularnych seriali animowanych, a jej główny bohater został ikoną popkultury wśród młodszych i starszych widzów. Postać SpongeBoba już wcześniej posłużyła jako inspiracja do wielu ciekawych kolaboracji, w tym kolekcji Jeremy’ego Scotta dla Moschino, która cieszyła się ogromną popularnością wśród gwiazd show-biznesu na całym świecie.

Limitowaną kolekcję SpongeBob Gold będzie można kupić od 6 grudnia w pop-up store PLNY Lala przy ulicy Mokotowskiej 26. Wybrane modele z kolekcji dostępne będą także w sklepie internetowym www.plnylala.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *