PolsatSport w TV

Wszystkie mecze Ligi Narodów UEFA w kanałach sportowych Polsatu i serwisie Ipla

Liga Narodów to pomysł UEFA, który zrewolucjonizował sezon reprezentacyjny na Starym Kontynencie. Zamiast meczów towarzyskich często rozgrywanych o nic, kibice mogą oglądać drużyny walczące o awans do wyżej notowanych dywizji oraz obronę przed spadkiem w rankingu.

 

W rozgrywkach Ligi Narodów uczestniczy komplet 55 federacji zrzeszonych w UEFA. Podzielono je na cztery dywizje w oparciu o międzynarodowy ranking. Jesienią oraz zimą odbywają się mecze grupowe, a wiosną turniej finałowy. Liga Narodów jest też jednym ze sposobów wywalczenia kwalifikacji na Mistrzostwa Świata 2022. Po raz drugi z rzędu w dywizji A, skupiającej najwyżej notowane reprezentacje, znaleźli się podopieczni Jerzego Brzęczka. W nadchodzących miesiącach Polacy będą mierzyć się z Holandią, Bośnią i Hercegowiną oraz Włochami.

Wszystkie mecze Ligi Narodów UEFA pokażą kanały sportowe Telewizji Polsat oraz największy serwis rozrywki internetowej IPLA. Hitem pierwszej kolejki będzie starcie Niemcy – Hiszpania, które 3.09 o godz. 20:35 pokaże Polsat Sport. Dzień później swoje pierwsze spotkanie nowego sezonu, przeciwko Holandii, rozegrają Polacy. Wszystkim meczom Biało-Czerwonych towarzyszyć będzie rozbudowane studio z udziałem czołowych dziennikarzy i ekspertów piłkarskich w naszym kraju. Każdy dzień meczowy podsumuje magazyn zawierający skróty oraz bramki ze wszystkich spotkań.

Najbliższe mecze Reprezentacji Polski w Lidze Narodów UEFA:

04.09.2020 Holandia – Polska godz. 20:35 Polsat Sport

07.09.2020 Bośnia i Hercegowina – Polska godz. 20:35 Polsat Sport

11.10.2020  Polska – Włochy godz. 20:35 Polsat Sport

14.10.2020  Polska – Bośnia i Hercegowina godz. 20:35 Polsat Sport

15.11.2020  Włochy – Polska godz. 20:35 Polsat Sport

18.11.2020 Polska – Holandia godz. 20:35 Polsat Sport

Szczegółowy plan transmisji dostępny jest na stronie polsatsport.pl/program-telewizyjny

Dzięki różnorodności ofert kibice mogą decydować, gdzie, kiedy i jak chcą oglądać swoje ulubione drużyny w walce o piłkarskie trofea. Widzowie zobaczą mecze Ligi Narodów UEFA na żywo
na kanałach Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz Polsat Sport Premium, także w jakości Super HD. Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą je w ofertach telewizji satelitarnej, kablowej w technologii IPTV i internetowej z dekoderem EVOBOX STREAM, w tym na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO.

Wszystkie mecze odbywające się w ramach Ligi Narodów UEFA będą również dostępne w serwisie IPLA – na www.ipla.pl oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. W zależności od tego, na którym kanale telewizyjnym transmisja z danego meczu będzie dostępna, widzowie będą mogli ją obejrzeć za pośrednictwem wybranego pakietu – IPLA SPORT, IPLA SPORT PREMIUM – lub zakupić dostęp niezależnie od pakietu. Rozpoczynające się dzisiaj rozgrywki piłkarskie dostępne będą również w ramach wybranych taryf sieci Plus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *