Prasa - Ksiązka

Wszystko o dachach w specjalnym dodatku do majowego wydania „Ładnego Domu”

W czwartek, 12 kwietnia br. ukaże się najnowszy numer miesięcznika „Ładny Dom”, do którego dołączono specjalne wydanie „Dachy”. To dodatek zawierający wszystkie niezbędne informacje dotyczące pokryć dachowych i porad dla osób, które właśnie projektują, budują lub remontują dom.
 

 
Wydanie specjalne „Dachy” zostało podzielone na trzy praktyczne rozdziały, które ułatwią podjęcie najważniejszych decyzji związanych z rodzajem dachu, materiałami i technologiami oraz sposobami wykonania. W części „Przed decyzją” czytelnicy znajdą m.in. porady na temat znalezienia odpowiedniego dekarza czy podpowiedzi dotyczące wyboru najlepszego kształtu dachu. W sekcji „Materiały, technologie” redakcja przedstawia najważniejsze informacje na temat różnych rodzajów pokryć dachowych, okien, schodów strychowych, systemów rynnowych, a także ocieplenia i konstrukcji dachu. Rozdział „Poradnik wykonawcy” to przewodnik dla osób, które same zamierzają konstruować dach, montować rynny czy dokonywać obróbek blacharskich.

W majowym wydaniu „Ładnego Domu” redakcja podpowiada m.in., jakie okna wybrać i jak zamontować je w warstwie ocieplenia, jak obsługiwać alarm antywłamaniowy oraz jakie drzewa posadzić na działce. W numerze znalazły się również odpowiedzi ekspertów na najważniejsze pytania dotyczące gruntowych pomp ciepła oraz propozycje przyrządów przydatnych przy wiosennym grillowaniu. W numerze czytelnicy znajdą ponadto 8 projektów domów z pracownią, kalendarz ogrodnika – spis najważniejszych prac ogrodniczych, które należy wykonać w tym miesiącu, a także obszerny materiał na temat działań antysmogowych, które mogą podejmować właściciele domów.

Najnowszy numer „Ładnego Domu” z dodatkiem „Dachy” pojawi się w sprzedaży jutro – w czwartek, 12 kwietnia br. w cenie 10,99 zł.
Wydanie wspiera promocja w radiu (Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Radio TOK FM, Rock Radio) oraz w kinach sieci Helios. Kreację kampanii przygotował Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *