Kultura, muzyka, kino, moda

Wydawnictwo Agora współorganizatorem trasy koncertowej zespołu LemON

Ruszyła sprzedaż biletów na jesienną trasę koncertową grupy muzycznej LemON, która zaplanowana jest w największych miastach w Polsce, m.in. w Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Warszawie. Organizatorami trasy są Wydawnictwo Agora, Good Taste Production i Klub Studio.

 

 

Będzie to pierwsza trasa akustyczna zespołu LemON, podczas której w wyjątkowych aranżacjach zabrzmią najpiękniejsze utwory zespołu ze wszystkich albumów studyjnych.
– Na bębnach zagra Harry, na pianinie – Tomasz Świerk, na gitarze akustycznej, jego brat, a trochę też mój brat już – Przemek Świerk i niezastąpiony Piotr Kołacz. Ja zaśpiewam, a może też coś zagram. Najpiękniej jak umiem! Wy po prostu bądźcie. Oddychajcie z nami tą muzyką. Wsłuchajcie się w drewno, metal, młoteczki, struny, pudła rezonansowe i wszystko to, na czym da się wystukać rytm mówi o planowanych występach Igor Herbut, lider zespołu LemON.
Trasa obejmuje koncerty w następujących miastach:
15.09.2019 – Olsztyn, Filharmonia Warmińsko – Mazurska
21.10.2019 – Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza
24.10.2019 – Poznań, Aula Artis
31.10.2019 – Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka
17.11.2019 – Kraków, Klub Studio
22.11.2019 – Toruń, Aula UMK
23.11.2019 – Gdańsk, Stary Maneż
28.11.2019 – Łódź, Wytwórnia
18.12.2019 – Warszawa, Palladium
Sprzedaż biletów na jesienną trasę koncertową zespołu, której współorganizatorem jest Wydawnictwo Agora, ruszyła w poniedziałek, 19 sierpnia br. Wejściówki na poszczególne występy można zakupić na stronie: https://bit.ly/2z6BZz9, a informacji o biletach można szukać na stronach organizatorów poszczególnych koncertów.
Więcej informacji o koncertach, muzycznych wydarzeniach oraz nowościach płytowych Agory można znaleźć na stronie Wydawnictwa Agora oraz na Facebook.com/WYDAWNICTWOAGORA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *