Internet & Gry - Reklama

Yieldbird w zestawieniu „Gazele Biznesu 2019”

Yieldbird dołączył do prestiżowego rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm „Gazele Biznesu 2019”. Spółka zadebiutowała na 326. miejscu ogólnopolskiego zestawienia, w którym w sumie znalazło się aż 4675 firm. Yieldbird to firma z Grupy Agora specjalizująca się w optymalizacji zasobów reklamowych wydawców.

 

 

 

 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze znalezienia się w 20. edycji rankingu „Gazele Biznesu”, bo to pokazuje, że mimo wielu wyzwań i zmian jakie zachodzą w branży reklamy internetowej na całym świecie, Yieldbird jest w stanie dobrze się do nich zaadaptować i zaoferować rozwiązania, które przynoszą naszym klientom korzyści pozwalające wspólnie rozwijać biznes w bardzo dynamicznym tempie mówi Marcin Ekiert, prezes spółki Yieldbird.

„Gazele Biznesu” to projekt realizowany przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking ten sporządza nieprzerwanie od 2000 roku dziennik „Puls Biznesu”. W każdej edycji zestawienia „Gazele Biznesu” analizowane są wyniki firm za pełne trzy poprzedzające lata, a o miejscu na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat. Do tegorocznego zestawienia zakwalifikowało się aż 4675 firm.
Więcej: Gazele.pl

W 2019 roku Yieldbird po raz drugi znalazł się także w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki prezentowanych w prestiżowym zestawieniu Deloitte „Technology Fast 500 EMEA”. Firma z Grupy Agora zajęła w rankingu 159. miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *