„Żandarm z Saint-Tropez” w PULS 2

PULS 2 zaprasza na spotkanie z najzabawniejszym żandarmem wszech czasów w sześciu znakomitych komediach. Cykl „Żandarm z Saint-Tropez” w PULS 2 to gwarancja doskonałej zabawy dla całej rodziny!

 

W roli głównej niezapomniana gwiazda francuskiej komedii, Louis De Funes

Emisje filmów w niedziele, o godz. 14:00. Tylko w PULS 2!

Cykl o przygodach nerwowego żandarma z Saint-Tropez to potężna dawka humoru oraz niezapomniana rola Louisa de Funesa. I choć w lipcu tego roku przypada 104. rocznica urodzin aktora, to jego legenda się nie starzeje! Do dziś pozostaje on kultową postacią francuskiej komedii, a kolejne pokolenia bawią się przy filmach z jego udziałem.

Sześć z nich przypomni kanał PULS 2, a będą to: „Żandarm z Saint-Tropez”, „Żandarm w Nowym Jorku”, „Żandarm się żeni”, „Żandarm na emeryturze”, „Żandarm i kosmici” oraz „Żandarm i policjantki”.

„Żandarm z Saint-Tropez”
Sierżant Ludovic Cruchot (Louis de Funes) zostaje przeniesiony do luksusowego kurortu Saint-Tropez. Jako prawdziwy służbista jest wyjątkowo surowy wobec podwładnych, a na dodatek wypowiada wojnę… nudystom opalającym się na plażach. Ostatniego zadania nie ułatwia mu jego córka, Nicole, której podobają się swobodne obyczaje. Zapowiada się gorące lato pełne zwariowanych perypetii!

„Żandarm w Nowym Jorku”
Żandarmi zostali zaproszeni do Nowego Jorku na Międzynarodowy Kongres. Oczywiście nie obędzie się bez zabawnych perypetii, tym bardziej, że potajemnie postanowiła wyruszyć tam również córka Cruchota – Nicole.

„Żandarm się żeni”
Żandarm Ludovic Cruchot poznaje piękną wdowę, z którą coraz częściej spędza czas. Początkowo jego córka nie jest tym zachwycona, jednak z czasem jej podejście do wybranki ojca zmienia się…

„Żandarm na emeryturze”
Żandarmi po wielu latach służby idą w końcu na zasłużoną emeryturę. Cruchot jednak nie potrafi odnaleźć się w życiu pozbawionym patroli drogowych i zawiłych akcji. Pewnego dnia jeden z jego przyjaciół doznaje amnezji, a Cruchot i pozostali żandarmi znów wkraczają do akcji.

„Żandarm i kosmici”
Żandarmi odkrywają, że Saint-Tropez nawiedzili przybysze z Kosmosu. Policjanci nie są jednak przygotowani na konfrontację z obcymi, którzy nie mają przyjaznych zamiarów a na dodatek potrafią przybierać dowolną postać. Jak zakończy się to spotkanie trzeciego stopnia?

„Żandarm i policjantki”
Żandarmi dostają zadanie przeszkolenia praktykantek. Dziewczyny muszą odbyć staż, aby stać się prawdziwymi policjantkami. Gdy jedna z nich zostaje uprowadzona, Cruchot i jego brygada rozpoczynają śledztwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *