The Voice Kids – Bitwy w ekipie Tomsona i Barona (wideo)

Drużyny 2.edycji „The Voice Kids” skompletowane. Tomson i Baron szukali, znaleźli i wybrali wyjątkowo zdolne dzieci. Ekipa chłopaków to bardzo mocne i różnorodne głosy, co tylko potwierdza przypuszczenia, że poziom wokalny muzycznych pojedynków będzie niezwykle wyrównany.

 

W najbliższym odcinku, z 18 członków drużyny, chłopaki wyłonią szóstkę, która następnie zmierzy się w strefie „Sing Off”. Stąd już bardzo prosta droga do Finału – na tym etapie dzieciaki zaśpiewają piosenki, które stały się dla nich przepustką do dalszego etapu podczas „Przesłuchań w Ciemno”.

Zanim jednak uczestnicy staną do „Bitew”, razem z Trenerami wystąpią we wspólnym utworze. Zaśpiewają „Zaufaj” z repertuaru Afromental i pokażą, że są prawdziwymi przyjaciółmi, którzy przeżyli ze sobą wiele wspaniałych chwil. Połączyła ich wspólna pasja do muzyki, która sprawiła, że teraz piszą jedną z piękniejszych historii ich życia. Bo przecież razem można więcej, wystarczy tylko nie bać się śmiać, kochać świat i obrać właściwy szlak. Po prostu, zafaufać sobie i lecieć.

 

 

The Voice Kids – pierwsze „Bitwy” w najbliższą sobotę 2 lutego o 20:05 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *