„Łowcy samochodów z Australii” – Premiera nowej serii na kanale Polsat Viasat Explore

Kanał Polsat Viasat Explore zaprasza wszystkich fanów klasycznych samochodów do oglądania najnowszej serii dokumentalnej „Łowcy samochodów z Australii”, której premiera odbędzie się w piątek, 3 grudnia o 22:00 na Polsat Viasat Explore. W programie widzowie będą mogli śledzić zmagania dwóch miłośników motoryzacji, GT i Dave’a, którzy wyruszą na wyprawę po Australii w poszukiwaniu porzuconych lub zapomnianych klasycznych samochodów. Łowcy będą chcieli je kupić, odrestaurować, a potem sprzedać z zyskiem.

 

Poszukiwacze aut wybiorą się w podróż przez zapierające dech w piersiach i wspaniałe krajobrazy zachodnioaustralijskich pustkowi. Podczas swojej wędrówki będą odwiedzać stare farmy, opuszczone stodoły, zagracone szopy i garaże, po to by odkryć zapomniane perełki motoryzacji. Wśród odnalezionych przez nich pojazdów znajdą się między innymi: Toyota Land Cruiser z 1977 roku, klasyczny „garbus” z 1975 roku, rzadki Land Rover z 1958 roku, czy australijskie klasyki – Holden Kingswood i Holden Commodore Ute.

Jednak ich wypad nie jest wycieczką krajoznawczą. Stawka jest wysoka, ponieważ obaj poszukiwacze będą inwestować własne pieniądze w zakup aut i ich renowacje. GT i Dave sami zadecydują, które samochody kupić i ile na nie wydać.

Jakie skarby motoryzacji kryje australijski Outback i czy łowcy samochodów zarobią czy stracą na odnalezionych przez siebie modelach?

O tym będziemy mogli się przekonać w najnowszej serii „Łowcy samochodów z Australii” , której premiera już w piątek, 3 grudnia o 22:00 na Polsat Viasat Explore. Emisja kolejnych odcinków w piątki o 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *