Disco Studio z nową oprawa (wideo)

Disco Studio – program ma nową oprawę. Oglądajcie Disco Studio codziennie, od poniedziałku do piątku i spędzajcie popołudnia z Polo TV!

 

 

 

Disco Studio – program, który codziennie, od poniedziałku do piątku bawi Was i pozwala się Wam relaksować ma nową oprawę!

Disco Studio nadajemy w Polo TV w dni powszednie o godzinie 17:15. Umilamy Wam popołudnia nadając najlepsze teledyski disco polo, prezentując nowości disco polo oraz stare piosenki disco polo, a także goszcząc największe gwiazdy.

 

 

Dzięki popołudniowemu pasmu muzyczno-rozrywkowemu Polo TV możecie miło spędzić czas i dowiedzieć się, co słychać w branży. W studiu goszczą Wasi ulubieni wykonawcy i najlepsze zespoły disco polo. Nasi goście przekazują Wam pozdrowienia i wybierają specjalnie dla Was piosenki disco polo. Zenek MartyniukEtnaMejk, Radek Liszewski, Marcin Miller to nasi stali goście. Razem z nami możecie zajrzeć za kulisy najgorętszych imprez, sprawdzić, co się dzieje na planie nowo powstających teledysków. Rozmawiamy o tajemnicach świata disco polo, plotkujemy i żartujemy. Zapraszamy Was na najlepsze disco party.

Od poniedziałku 25 czerwca 2018 Disco Studio ma zupełnie nową oprawę! Koniecznie sprawdźcie, w jakich dekoracjach pojawiają się nasi niezrównani prezenterzy, Edyta Folwarska, Jacek Mędrala oraz Maciej Smoliński oraz gwiazdy. Zmieniamy się dla Was!

Disco Studio w Polo tv codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *