Hailee Steinfeld gospodynią MTV EMA 2018!

Stacja MTV potwierdziła, że nominowana do Oscara aktorka i piosenkarka, Hailee Steinfeld, poprowadzi tegoroczną galę MTV EMA, która odbędzie się w niedzielę, 4 listopada w Bilbao Exhibition Center w Hiszpanii. Transmisja na żywo na antenie MTV Polska o godz. 21:00.

 

 

Informacja o udziale Steinfeld w tym niezwykłym muzycznym wydarzeniu została podana za pomocą platformy Facebook.

"MTV EMA to show, podczas którego wszystko może się zdarzyć" - powiedziała Steinfeld. "Nie mogę się doczekać tego wieczoru pełnego artystów, występów, niespodzianek - zróbmy to, Bilbao!"

"Hailee to prawdziwa globalna supergwiazda, znana ze swojego wyjątkowego talentu” - powiedział Bruce Gillmer, Global Head of Music and Talent at Viacom and Co-brand Head for MTV International. "Jesteśmy podekscytowani faktem, że jest ona gospodarzem tegorocznej gali MTV EMA w Bilbao i nie możemy się doczekać, by zobaczyć jak rozpala scenę swoją niesamowitą energią."

Zeszłoroczna zwyciężczyni w kategorii "Najlepszy występ w serii Push" tym razem walczy o nagrodę w kategorii „Najlepszy wykonawca pop" u boku Ariany Grande, Camili Cabello, Dua Lipa i Shawna Mendesa.

Steinfeld wystąpiła ostatnio na "Isle of MTV" na Malcie, gdzie wykonała dynamiczny zestaw hitów, w tym swój pokryty podwójną platyną debiutancki singiel "Love Myself", a także "Starving", hymn "Most Girls" i singiel "Let Me Go". Na początku 2018 roku jej utwór "Capital Letters" znalazł się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej „Nowego oblicza Greya”. Wraz z Katy Perry koncertowała w Wielkiej Brytanii, a z Charliem Puthem ruszyła w tournée po Stanach Zjednoczonych.

Oprócz dobrze prosperującej kariery muzycznej, Steinfeld jest również wziętą i docenianą aktorką. Ma na koncie m. in. nominację do Oscara. W 2016 roku zagrała w filmie "Gorzka siedemnastka", za który zdobyła dwie nominacje do Critics 'Choice Award oraz nominację do Złotego Globu. Niedawno pojawiła się w hicie "Pitch Perfect 3". Niebawem na ekrany kin wejdą kolejne filmy z Hailee w roli głównej: "Bumblebee" - pierwszy spin-off uniwersum "Transformers" wytwórni Paramount oraz „Spider-Man Uniwersum”.

Również dziś ogłoszono, że ruszyła rejestracja, umożliwiająca zdobycie biletów na galę MTV EMA 2018 w Bilbao. Wszyscy, którzy chcą zdobyć bilety muszą zarejestrować się na stronie emaballot.eventbrite.es. Po rejestracji, grupa szczęśliwców będzie miała możliwość zakupu biletów na EMA. W dniu 16 października wybrane osoby otrzymają maila, w którym pojawi się link i hasło, umożliwiające zakup wejściówek. 

Więcej informacji o MTV EMA 2018 znajduje się na stronie mtvema.com

Zobacz także

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz