Jutro z Przeglądem Sportowym „Mecz Extra”, a w piątek dodatek o nowym sezonie F1

W czwartek razem z Przeglądem Sportowym ukaże się 16-stronicowy dodatek pt. „Mecz Extra”, w którym kibice piłki nożnej znajdą ciekawostki o reprezentacji Polski, a także o najbliższym rywalu, czyli o Węgrach.

 

– To dla nas szczególny tydzień i historyczne, bo pierwsze w czasach pandemii eliminacje do najważniejszej imprezy piłkarskiej. Czytelnikom mamy do zaproponowania m.in. węgiersko-polski alfabet byłego prezesa PZPN Michała Listkiewicza, z wykształcenia hungarysty, wywiad z Pawłem Dawidowiczem, wracającym do reprezentacji po długiej przerwie, analizę, czy nowy selekcjoner Paulo Sousa wykorzysta dla reprezentacji potencjał Piotra Zielińskiego, sylwetkę debiutanta Rafała Augustyniaka, czy historię Williego Orbana, który gra dla Węgier, a mógł dla Polski – zapowiada Marcin Dobosz, zastępca kierownika działu piłkarskiego i dodaje, że w głównym wydaniu nie zabraknie korespondencji dziennikarza „PS” z Budapesztu.

Przegląd Sportowy wraz z 16-stronicowym dodatkiem „Mecz Extra” w cenie 3,90 będzie dostępny w punktach sprzedaży, a także na Mediaklub.pl oraz Przegladsportowy.pl.

W najbliższy piątek razem z Przeglądem Sportowym ukaże się dodatek wprowadzający w nowy sezon Formuły 1. 

– Przed nami sezon, w którym może paść rekord największej legendy Formuły 1 Michaela Schumachera. Lewis Hamilton jedzie po ósmy tytuł mistrza świata, a my wprowadzamy w ten sezon królowej sportów motorowych specjalnym, piątkowym dodatkiem do „Przeglądu Sportowego”. Przedstawiamy wszystkie zespoły i opisujemy wszystkie tory, na których pojawi się F1. Specjalnie dla nas mistrzostwa świata 2021 zapowie Robert Kubica, a o swojej historii w zespole F1 opowie inżynier Magdalena Miś mówi Aldona Marciniak, redaktor prowadząca dodatku. 

Przegląd Sportowy wraz z dodatkiem w cenie 3,90 będzie dostępny w punktach sprzedaży, a także na Mediaklub.pl oraz Przegladsportowy.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *