Kolejni aktorzy dołączyli do serialu AXN „Znaki” (wideo)

Do obsady serialu kryminalnego Znaki dołączyli kolejni aktorzy. Na planie pojawili się Andrzej Mastalerz, Michał Czernecki, Magdalena Żak i Piotr Trojan. Na ekranie widzowie zobaczą ich obok m.in. Andrzeja Konopki, Heleny Sujeckiej, Małgorzaty Hajewskiej-Krzysztofik i Heleny Englert. Premiera serialu odbędzie się jesienią 2018 r.

 

 

Andrzej Mastalerz wciela się w Jonasza, który wśród mieszkańców Sowich Dołów uchodzi za cudotwórcę. Mastalerz znany jest m.in. z ról w Paradoksie, Pokłosiu, W ciemności, Świadku koronnym, Nad życie, a także z seriali Glina i Komisarz Alex.

Męża jednej z głównych bohaterek, Błażeja Nieradkę, gra Michał Czernecki. Aktora można było oglądać m.in. w Wojnie polsko-ruskiej, Wałęsa. Człowiek z nadziei, Mieście 44 i Planecie singli oraz w serialach Strażacy, Londyńczycy, Przyjaciółki i Ratownicy.

Magdalena Żak gra Ninę, córkę Michała Treli, nowego komendanta w serialowych Sowich Dołach. Na ekranie pojawi się obok Heleny Englert. Aktorka znana jest widzom z filmów Cicha noc, Najlepszy i Powidoki, a także z seriali Mąż czy nie mąż i Barwy szczęścia.

W Znakach gra także Piotr Trojan. Emil Sobczyk, w którego się wciela, to miejscowy policjant, mieszka w Sowich Dołach od urodzenia. Trojana można było oglądać w filmach Chce się żyć, PolandJa i Niech żyje Emma. Gościnnie pojawił się także w takich serialach jak Czas honoru i Prokurator.

Znaki to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

Za reżyserię serialu odpowiadają Jakub Miszczak (Sprawiedliwi – Wydział kryminalny, Licencja na wychowanie) i Marcin Ziębiński (Kiedy rozum śpi, Dublerzy).

 

 

Premiera Znaków – jesień 2018 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *