„Kwiaty i korzenie” – muzyczna podróż z zespołem Bitamina

W piątek, 28 czerwca br. ukaże się najnowsza płyta Bitamina, która zabierze słuchaczy w podróż do przeszłości ukrytej głęboko w korzeniach. W dniu premiery albumu „Kwiaty i korzenie” Wydawnictwo Agora zaprasza spotkanie z artystami w warszawskim klubie „Miłość”.

 

 

„Kwiaty i korzenie” to piąty album grupy Bitamina, w której skład wchodzi trzech utalentowanych muzyków – Amar Ziembiński, Mateusz Dopieralski oraz Piotr Sibiński. Ich najnowsza płyta to podróż do przeszłości ukrytej głęboko w korzeniach, które mimo tego, że są niewidoczne, mają duży wpływ na to co się dzieje nad ziemią. Do współpracy nad krążkiem zaproszony został Moo Latte, który połączył wszystko w jedną całość, dodając własne kompozycje. W poszczególnych utworach gościnnie wystąpili Grubson i Jarecki.

Album „Kwiaty i korzenie” dostępny będzie w stacjonarnych i internetowych sklepach muzycznych, m.in. na Kulturalnysklep.pl od piątku, 28 czerwca br.

Z okazji premiery płyty Wydawnictwo Agora zaprasza na spotkanie z artystami, które odbędzie się w piątek, 28 czerwca br. o godz.17:00 w warszawskim klubie „Miłość” (ul. Kredytowa 9). Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję porozmawiać z wykonawcami, posłuchać ich albumu oraz obejrzeć 30-minutowy film „Stacja” w reżyserii Arkadiusza Bartosiaka, w którym wykorzystano muzykę Bitaminy. Wstęp na spotkanie jest wolny, rejestracja odbywa się poprzez wydarzenie na Facebooku.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *