„Lato, muzyka, zabawa – Wakacyjna Trasa Dwójki” na półmetku

W niedzielę 21 lipca od godz. 20:30 TVP2 zaprasza na kolejny, piąty już koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki. Tym razem „Lato, muzyka, zabawa” zagości w Łomży, gdzie o świetną zabawę publiczności i widzów zgromadzonych przed telewizorami zadbają wyjątkowi wykonawcy i charyzmatyczni prowadzący.

 

 

Na scenie łomżyńskiej muszli koncertowej pojawią się zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy ze swoimi porywającymi do tańca przebojami! Wystąpią Thomas Anders & Modern Talking Band, Boys, Milano, Halina Młynkova, Stachursky, Krzysztof Cugowski, Danzel oraz Papa D.

„Wakacyjna Trasa Dwójki” to jedna z ulubionych telewizyjnych propozycji tego lata, o czym świadczą rekordowe wyniki oglądalności. Według NAM, transmisję ubiegłotygodniowego koncertu z Torunia oglądało średnio ponad 1,8 mln widzów (udz. 13,7%), a w momencie najwyższego zainteresowania wydarzenie zgromadziło przed telewizorami aż 2,5 mln odbiorców.

Koncert w Łomży poprowadzą: Izabella Krzan i Rafał Brzozowski, a relację zza kulis zaprezentują Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora.

Transmisja z wydarzenia już od godz. 20:30 w TVP2 oraz na stronie TVP VOD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *