Marysia i Julian zwycięzcami 12. edycji programu „Mam Talent!”

Za nami finał programu „Mam Talent”. 12. edycję programu wygrał duet tancerzy – akrobatów: Marysia Gawlik i Julian Waglewski. W nagrodę otrzymali 300 tysięcy złotych. – W ogóle się tego nie spodziewaliśmy – przyznała akrobatka. – W naszych edycjach było już bardzo dużo par akrobatycznych, ale wy jesteście po prostu wyjątkowi – mówiła do zwycięzców jedna z jurorek, aktorka Małgorzata Foremniak.

 

 

 

 

Uczestników oceniało jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola i Małgorzata Foremniak, ale ostateczny werdykt należał do widzów. To oni zdecydowali, że zwycięstwem mogli pochwalić się Marysia i Julian.

Marysia zajmuje się głównie akrobatyką powietrzną – tańcem na szarfie, hamaku, kole, a także na ścianie. Prowadzi zajęcia akrobatyczne dla dzieci i dorosłych. Julian to artysta cyrkowy, na co dzień występuje na różnego rodzaju wydarzeniach artystycznych oraz w spektaklach teatralnych. Głównym pokazem w jego wykonaniu jest akrobatyka w kole, jednak pracuje także używając wielu innych umiejętności, np. żonglerskich.

– W naszych edycjach było już bardzo dużo par akrobatycznych, ale wy jesteście po prostu wyjątkowi – mówiła do zwycięzców Małgorzata Foremniak.

Oprócz zwycięskiego duetu w finale wystąpili: Cezary Borowik, Malwina Kowalowicz, Ana Andrzejewska, Luqo Art, Łukasz Chwieduk, Jan Szynal, duet AcroStudio – Basia i Łukasz, Maya Thomas oraz Artur Cichuta.

Pozostałe dwa miejsca na podium również przypadły akrobatom. Drugie miejsce zajął Artur Cichuta, a trzecie – Basia i Łukasz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *