Niesamowite sztuczki, czyli maj w AXN

Znikający samolot, niezniszczalna zbroja, bieganie z niesamowitą prędkością, ratowanie świata za pomocą gumy do żucia czy miotanie laserami z rąk. To tylko nieliczne z magicznych sztuczek, które w maju zaprezentują widzom AXN bohaterowie najnowszych produkcji – Cameron Black, Barry Allen, MacGyver i Tony Stark.

 

 
Iluzja to historia Camerona Blacka (Jack Cutmore-Scott), nazywanego najlepszym magikiem na świecie. Kiedy ktoś ujawnia jego największy sekret wybucha skandal, a kariera Camerona zostaje zrujnowana. Black znajduje jednak sposób na rozwijanie się w sztuce iluzji – zaczyna współpracę z FBI i pod okiem agentki Kay Daniels (Ilfenesh Hadera) wykorzystuje wszystkie znane sobie sztuczki, aby rozwiązywać sprawy kryminalne. W rozwiązywaniu spraw kryminalnych pomaga mu także jego dawna producentka i makijażystka Dina Clark (Lenora Crichlow).
Premiera serialu Iluzja w poniedziałek 7 maja o godz. 22:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 22:00 w AXN.
Flash to serial stworzony na podstawie komiksu DC Comics pod tym samym tytułem. Pewnej nocy, w wyniku nieudanego eksperymentu naukowego, życie Barry’ego Allena (w tej roli Grant Gustin) zmienia się bezpowrotnie. Po eksplozji w laboratorium STAR Labs i uderzeniu piorunem główny bohater zapada w śpiączkę, a po wybudzeniu odkrywa, że potrafi przemieszczać się z prędkością błyskawicy. Wykorzystuje swoje zdolności i postanawia chronić mieszkańców Central City przed złoczyńcami z nadprzyrodzonymi mocami. W 4. sezonie serialu Barry będzie musiał zmierzyć się z nowych przeciwnikiem, którego tylko on jest w stanie pokonać. Drużyna Flasha będzie musiała uwolnić bohatera z wymiaru prędkości, którego więźniem został w poprzednim sezonie.
Premiera 4. sezonu serialu Flash w piątek 11 maja o godz. 20:00. Kolejne odcinki w piątki o 20:00 w AXN.
MacGyver to remake kultowego serialu z lat 80. ubiegłego wieku z niezapomnianym Richardem Deanem Andersonem. Nowy MacGyver (Lucas Till znany z filmu „X-Men”) jest młodszy od pierwowzoru, chętniej się bije i nie jest obojętny na wdzięki płci przeciwnej. Jedno pozostało niezmienne – dzięki swoim umiejętnościom potrafi uratować świat za pomocą spinaczy do papieru, zrobić bombę z urodzinowych świeczek i pokonać przeciwnika, używając jedynie gumy do żucia. Sprawy, których rozwiązania się podejmuje są tak wymagające, że korzysta z pomocy zaufanych współpracowników z Wydziału Spraw Zewnętrznych USA (przemianowanego na Fundację Feniksa). W skład drużyny wchodzą: Jack Dalton (George Eads znany z serialu „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”), Nikki Carpenter (Tracy Spiridakos) i Riley Davis (Tristin Mays znana z seriali „Agentka o stu twarzach” i „Pamiętniki wampirów”). W 2. sezonie serialu drużyna MacGyvera zmierzy się między innymi z grupą hakerów Bedlam i terrorystami handlującymi diamentami.
Premiera 2. sezonu serialu MacGyver we wtorek 15 maja o godz. 22:00. Kolejne odcinki we wtorki o 22:00 w AXN.
Iron Man to seria filmów akcji o super bohaterze o tym samym imieniu na podstawie komiksów Marvela. Geniusz, miliarder i playboy, Tony Stark (Robert Downey Jr.), który odziedziczył po ojcu firmę zbrojeniową, po porwaniu w Afganistanie przez organizację Dziesięć Pierścieni, zostaje ciężko ranny. W niewoli potajemnie buduje miniaturową wersję źródła energii zwanego reaktorem łukowym i specjalną zbroję, która ma mu pomóc w ucieczce. Po powrocie do domu decyduje, że Stark Industries nie będzie już zajmować się produkcją broni i ulepsza swoją zbroję, aby stać się Iron Manem i walczyć ze złem. W ostatniej części filmu Iron Man zmierzy się z organizacją terrorystyczną kierowaną przez tajemniczego Mandaryna (Guy Pearce).
Premiera filmu Iron Man 3 we wtorek 1 maja o godz. 21:00 w AXN.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *