Internet & Gry - Reklama

Okablowanie Gembird w NTT System

NTT System znacznie rozszerza dotychczasową ofertę marki Gembird. Jeden z największych producentów sprzętu komputerowego i dystrybutor IT wprowadził do swojego portfolio peryferia i akcesoria komputerowe holenderskiego dostawcy pod koniec 2015. Od czerwca 2017 r. partnerzy NTT System mogą się zaopatrywać dodatkowo w wysokiej jakości okablowanie strukturalne i akcesoria sieciowe firmy Gembird.
 
– Rozwój sieci bezprzewodowych paradoksalnie powoduje wzrost zapotrzebowania na tradycyjną infrastrukturę sieciowąmówi Bartosz Grzybowski, Product Manager w NTT System. – Domowy internet wi-fi doprowadza się do rutera kablami, które gwarantują stabilne połączenie i dużą przepustowość. Te cechy kabli są doceniane nie tylko w przypadku zastosowań domowych, ale przede wszystkim rozwiązań serwerowych, czy przemysłowych.
Bartosz Grzybowski zwraca też uwagę, że NTT System to jeden z wiodących dystrybutorów TP Link, dzięki czemu dysponuje bardzo bogatą ofertą sprzętu sieciowego. Rozszerzenie portfolio o okablowanie sieciowe i akcesoria Gembird sprawia, że partnerzy dystrybutora mogą zaopatrzyć się w jednym miejscu we wszystkie produkty, niezbędne przy tworzeniu infrastruktury sieciowej.
W sprzedaży są już dostępne kable krosowe typu patchkord UTP i FTP, patchkordy optyczne (światłowody) oraz szeroka gama akcesoriów sieciowych takich jak gniazda natynkowe i podtynkowe, kable instalacyjne (w rolkach i szpulach) oraz telefoniczne, narzędzia i testery sieciowe.
Firma Gembird została założona w Holandii w 1997 r., jest od lat jednym z największych producentów sprzętu peryferyjnego IT oraz akcesoriów komputerowych. W 2000 r. Gamebird rozpoczął produkcję okablowania pod własną marką, jest również znany jako dostawca produktów sieciowych, do ochrony zasilania, w tym urządzeń z serii EnerGenie, kabli komputerowych i przełączników. W portfolio NTT System produkty Gambird są obecne od 2015 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *