Zapowiedzi TV

"Pierwsza randka" – Opisy odcinków 2 sezonu

W rozwinięciu newsa przedstawiamy opisy odcinków drugiego sezonu “Pierwszej randki”.
 
Odcinek 1
Romantyczna kolacja to doskonały wstęp do poznania kogoś wyjątkowego. Marzą o tym uczestnicy programu „Pierwsza randka”, którzy swoją przygodę rozpoczynają od spotkania przy barze. Czy jeden drink pozwoli przełamać pierwsze lody? Przekona się o tym Danuta, która mimo tragicznej śmierci męża nie przestaje pozytywnie patrzeć na świat. Czy znajdzie wspólny język z Wiesławem, który marzy o związku z pogodną kobietą? Przy romantycznej kolacji tematów do rozmów będą szukać również pragnący zmian w życiu Tomasz oraz marząca o założeniu rodziny Anna. To może być wstęp do dłuższej znajomości…
Odcinek 2
Blask świec, stolik w ustronnym miejscu i perspektywa romantycznej kolacji z… nieznajomym. Czy mimo szczerej chęci poznania wymarzonego partnera uczestnicy programu nie ulegną stresowi? Przekonają się o tym Marek i Ada, którzy mimo bogatego doświadczenia życiowego są obecnie samotni. Jak lubiący imprezować mężczyzna z zamiłowaniem do motoryzacji zaimponuje uroczej dr ekonomii? W tej samej scenerii odnaleźć się będą musieli Anna, radosna studentka, która specjalnie na swoją pierwszą randkę wypisała się ze szpitala po poważnym zabiegu serca, oraz Krystian – szarmancki romantyk. Czy mężczyzna doceni poświęcenie Ani?
Odcinek 3
W romantycznej restauracji „Pierwsza randka” każda para ma gwarancję przeżycia niezapomnianych chwil. Przekonają się o tym Izabela i Robert. Ona – przebojowa i atrakcyjna kobieta, która poszukuje mężczyzny zaradnego finansowo. On – wrażliwy romantyk, marzący o kobiecej partnerce, która dostrzeże w nim kogoś więcej niż twardziela. Jak zareaguje Iza, która w mężczyznach ceni chęć dominacji? Przy restauracyjnym stoliku spotkają się Elżbieta – entuzjastka ziołolecznictwa i dobrej energii oraz Adam, były budowlaniec. Czy odnajdą tematy do wspólnej rozmowy? Swojego szczęścia spróbują również Marta i Wojtek, który na to spotkanie przyjechał aż z… Niemiec. Jak więc wesoła i energiczna instruktorka fitnessu zaimponuje kochającemu dźwięk saksofonu projektantowi wnętrz?
Odcinek 4
Urocze kelnerki, sympatyczny manager i barman z fantazją to niesamowita obsługa restauracji „Pierwsza randka”. Wyjątkowy personel służy radą i pomaga gościom odnaleźć prawdziwą miłość. Dowiedzieli się o tym Andrzej i Alicja. Niezależna księgowa ponad dwadzieścia lat temu wystąpiła w programie „Randka w ciemno”, która pomogła jej znaleźć, byłego już, męża. Czy przypadnie do gustu uwielbiającemu taniec Andrzejowi? Kolejna para – zakręcona miłośniczka podróżowania i sędzia piłkarski również spróbują szczęścia w miłości. Wykształcona Paulina odkryje wrażliwą stronę Marcina, jak więc zakończy się ich spotkanie?
Odcinek 5
Nie ma takiej drugiej restauracji, jak ta w „Pierwszej randce”. Tylko tutaj spełniają się marzenia o prawdziwej miłości, nie ważne w jakim wieku. Mirosława to radosna 70-latka kochająca podróże i tango. Jej randkowym partnerem będzie Zygmunt – mechanik, miłośnik góralskiego folkloru i jazdy na rowerze. Czy wspólna pasja do przygód połączy ich na dłużej? Przed podobnym dylematem staną Karolina i Piotr. Ona – położna z zamiłowaniem do muzyki i śpiewu. On – maszynista marzący o założeniu rodziny. W tym samym czasie przy sąsiednim stoliku na randce będzie siostra Karoliny – Anna. Czy obie dziewczyny poznają dzisiaj kogoś wyjątkowego?
Odcinek 6
„Pierwsza Randka” łączy ze sobą ludzi o pozornie różnych zainteresowaniach. Dzięki temu wiele osób znalazło prawdziwą miłość. Szansę na miłość będą mieli również Maria i Erysław. Mężczyzna jest w czepku urodzony – trafił kiedyś szóstkę w Lotto! Czy szczęście dopisze mu również w sprawach sercowych? W podobnej sytuacji będą Stanisław i Kasia. Żywiołowy góral z poczuciem humoru spróbuje oczarować młodą studentkę dietetyki. Natomiast strzała amora niemal natychmiast trafi w serce Janusza, który straci głowę dla pięknej tłumaczki języka niemieckiego. Czy skromny projektant mebli przypadnie jednak do gustu Paulinie?
Odcinek 7
Romantyczna kolacja, pomysłowe drinki i niezawodna obsługa – to przepis idealny na pierwszą randkę. Czy jednak wspaniałej aury spotkania nie zniweczą wysokie wymagania jednej ze stron? Przekonają się o tym Iza i Mikołaj. Na co dzień pracująca w branży gastronomicznej dziewczyna w wolnych chwilach uprawia crossfit, a od przyszłego wybranka oczekuje inteligencji i zdolności do… jasnowidztwa. Czy pracujący w firmie budowlanej Mikołaj sprosta oczekiwaniom Izy? Nie lada wyzwanie czeka również Karola, gdyż Ula uważa, że żaden mężczyzna nie dorasta jej do pięt. Dodatkowo pewna siebie kobieta miała już w przeszłości… zatargi z prawem. A jak potoczy się spotkanie behawiorystki z zamiłowaniem do Star Wars z przystojnym doktorantem biomedycyny?
Odcinek 8
Los lubi płatać figle. Szczególnie kiedy okazuje się, że prawdziwa miłość przez tyle lat była na wyciągnięcie ręki. Przekonali się o tym Edyta i Michał, którzy jadąc na pierwszą randkę przyjechali… tym samym pociągiem. Dodatkowo, kuzynka Edyty okazała się koleżanką Michała. Czy wspólni znajomi ułatwią decyzję o kolejnym spotkaniu? Przy romantycznej kolacji spotkają się również Viola i Bartek. Niepoprawny romantyk postanowi oczarować swoją wybrankę największym bukietem róż, jaki widziała restauracja „Pierwsza randka”. Czy to wystarczy aby zdobyć serce pięknej kosmetolożki?
Odcinek 9
„Pierwsza randka” daje szanse na poznanie miłości życia, nawet jeśli wymaga to podróży z drugiego końca świata. W ten sposób poznali się Elżbieta i Marek. Ona – architekt wnętrz, instruktora gimnastyki i jogi mieszka na co dzień na Florydzie. On – zajmuje się zawodowo organizacją imprez, jest miłośnikiem żeglarstwa i jazdy na rowerze. Oboje mają już jasny obraz swojego ideału – czy więc przypadną sobie do gustu? W podobnej sytuacji będą Natalia, rozrywkowa barmanka mieszkająca w Dublinie oraz Sebastian, wierny kibic klubu Widzew Łódź. Jak potoczy się ich randka?
Odcinek 10
Restauracja „Pierwsza randka” to miejsce, w którym strzała amora potrafi trafić nawet najbardziej niepoprawnych podrywaczy. Czy tak samo będzie w przypadku Elizy i Adama? Obydwoje umawiali się wcześniej na randki przez Internet, jednak nie odnaleźli bratniej duszy. Czy program połączy ich na dłużej? Miłości szukać będą również samotni rodzice – Magda, mama nastolatki oraz Mateusz, czuły ojciec, który po rozwodzie rzucił wszystko, co dotychczas kojarzyło mu się z poprzednim życiem i wyjechał w góry. Jak potoczą się ich losy?
Odcinek 11
Randka z nieznajomą osobą może być stresująca. Przekona się o tym Krystian, który planuje swój literacki debiut, wygrał także program telewizyjny „Jeden z dziesięciu”. Czy obycie przed kamerami pomoże mu opanować nerwy na spotkaniu z Angeliką? Swoją szansę będzie miał także urodzony w Szwecji Pierre – młody chłopak z polskimi korzeniami, marzący o założeniu tradycyjnej rodziny. Jego wybranka to ambitna i pełna pasji uczennica technikum hotelarskiego. Czy wspólne zamiłowanie do podróży przerodzi się w coś więcej?
Odcinek 12
„Pierwsza randka” udowadnia, że na miłość nigdy nie jest za późno. Doskonałym przykładem na to są Janina i Antoni. 70-latka nie jest typem spokojnej emerytki. Występowała w programach opowiadających o życiu erotycznym seniorów. Czy zaimponuje tym lubiącemu potańcówki i aktywnie uczestniczącemu w klubie seniora wdowcowi? Swoje historie opowiedzą sobie również Joanna i Waldemar. Oboje mają dzieci z poprzedniego związku – czy ich doświadczenia nie staną na drodze miłości?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *