Poranek pełen uśmiechu z programem „My3”

Nadchodzący weekend to kolejne spotkania z dziewczynami z zespołu „My3”, czyli Natką, Julą i Gefi. W sobotę gośćmi programu będą Kaja Szyszkowska i Andrzej Piróg, którzy zagwarantują nam bliskie spotkania z niebezpiecznymi zwięrzętami. Ich obecność zwiastuje wyjątkową i pełną grozy wizytę, bowiem razem z nimi w studio pojawią sie węże! Czy faktycznie węże są dla nas niebezpieczne? Czy słusznie mamy obawy przed spotkaniem z nimi? Goście zaproszeni do studia rozwieją wszelkie wątpliwości.

 

 

Kaja Szyszkowska i Andrzej Piróg opowiedzą o tym jak powinniśmy reagować przy niespodziewanym i bliskim spotkaniu ze żmijami. Czy wiedzieliście o tym, że żmija reaguje na drgania podłoża? Skoro tak, to wystarczy tupać nogami, aby nie chciała się do nas zbliżyć. A co z wężami? Ostatnio w mediach głośno jest o tych gadach grasujących w okolicach Wisły… Jak sie okazuje węże rzeczywiście mają zdolność do zjadania zwierząt o dużo większych gabarytach od siebie. Jednak nie każdy gatunek jest dla nas grożny. Ile ważą węże, czym się żywią i czy faktycznie łatwo jest oswoić niepezpiecznego gada? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie w programie „My3”

W sobotni poranek nie zabraknie również kreatywnych porad z zakresu gotowania, magii oraz potężej dawki aktywności fizycznej, bowiem studio odwiedzą Ola Olszewska i Emilia Pieśkiewicz, które są mistrzyniami w kręceniu hula hop.

Kolorowe i pełne uśmiechu spotkania z programem „My3” w najbliższą sobotę o 9:15 i 9:45 na antenie Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *