Premiera animacji „Chuck i przyjaciele” w Polsat JimJam

Wszystkich najmłodszych zapraszamy do poznania świata ciężarówek! Bohaterem serii jest wywrotka o imieniu Chuck. Chuck to inteligentny, śmiały, kreatywny i zabawny marzyciel, który ma świat u swych kół! Jego największym pragnieniem jest udział w wyścigach. W serialu najmłodszy widz znajdzie zarówno wartką akcję, wspaniałe przygody, jak również świetną zabawę.

 

Ciężarówki mają marzenia i przeżywają przygody bliskie każdemu maluchowi. Chuck najbardziej na świecie chce zostać mistrzem wyścigowym. Marzy również o tym, by być naprawdę duuużym samochodem. W jednym z odcinków zrobi wszystko, by szybko urosnąć. Razem z przyjaciółmi spróbują napompować opony, stanąć na szczycie wzniesienia oraz nauki chodzenia na szczudłach. Wkrótce bohater przekona się jednak, że wcale nie musi być większy, by robić fajne rzeczy, a co najważniejsze – pomagać swoim przyjaciołom! Zrozumie też, że cały czas rośnie, więc kiedyś jego marzenie się spełni – potrzeba jedynie trochę cierpliwości. W innym odcinku Chuck pozna pojazd, który wierci w ziemi bardzo głębokie dziury. Jego praca wyda się małej ciężarówce bardzo interesująca. Zainspirowany opowieściami o tajemnicach, które kryją się pod ziemią, Chuck wyruszy na wielkie poszukiwania!

Serial „Chuck i przyjaciele” to świetna propozycja dla dzieci, które uwielbiają bajki o pojazdach i niesamowitych przygodach. Mała ciężarówka pokazuje wszystkim maluchom, że warto mieć marzenia, a świat jest pełen niesamowitych tajemnic wartych odkrycia.

„Chuck i przyjaciele” od 4 lutego codziennie o 14:35 i 19:23 (po dwa odcinki) w Polsat JimJam


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *