Premiera serii Bogate dzieciaki w sieci na start jesiennej ramówki Zoom TV

Zoom TV startuje z ramówką jesienną, w której znajdzie się jeszcze więcej fascynujących dokumentów, dobrych filmów i najlepszych polskich kabaretów.

 

 

Premierą ostatniego tygodnia sierpnia, który w Zoom TV rozpoczyna telewizyjną jesień, będzie niezwykle interesujący dokument Bogate dzieciaki w sieci, opowiadający o największej chorobie współczesności – pogoni za lajkami. Bohaterami programu są bardzo bogaci młodzi ludzie, dla których najważniejszą rzeczą w życiu jest lans na Instagramie.

Tematu pieniędzy dotyka też druga nowość Zoom TV – dokument Beztroskie życie milionerów. Program udowadnia, że życie najbogatszych ludzi świata wcale nie jest beztroskie i przyznaje rację znanemu polskiemu powiedzeniu, że pieniądze szczęścia nie dają.

Kolejną nowością Zoom TV będzie tytuł znany już widzom stacji – Skandale Hollywood. W kolejnym, emitowanym premierowo sezonie, poznamy skandale Hollywood związane z sekstaśmami gwiazd i boginią seksu Marilyn Monroe.

Ponadto Zoom TV ponownie zaprosi do pełnej niesfornych kobiet Szkoły Dam. W drugim sezonie programu Rosyjski Projekt Lady mentorki savoir vivre’u będą jeszcze bardziej wymagające, a młode damy jeszcze bardziej odporne na dobre maniery. Zacznie się sztorm – jak powie jedna z nich.

PREMIERA ZOOM TV

Bogate dzieciaki w sieci

dokument, Wielka Brytania 2016

Od przybytku głowa nie boli? Nie zawsze! Okazuje się, że w przypadku bogatych nastolatków jest zupełnie inaczej. Przyzwyczajeni do wydawania pieniędzy młodzi posiadacze ogromnych fortun z pokolenia Instagrama w istocie nie czerpią z bogactwa prawdziwej przyjemności. Mimo że urządzają balangi, których nie powstydziłby się sam Gatsby, latają helikopterem i mają własne zoo, sensem ich życia jest niekończąca się pogoń za lajkami.

Wystawiają swoje życie na pokaz i sprzedają wyidealizowany obraz siebie. Epatowanie bogactwem, blichtr i przepych, są często jedynie przykrywką dla ich własnych problemów. (Copyright do zdjęć: Materiały dystrybutora).

poniedziałek, 26 sierpnia / 20:00

sezon 1, odcinki 1-2

PREMIERA ZOOM TV

Beztroskie życie milionerów

dokument, Wielka Brytania 2015

Czy niekończące się pieniądze są gwarancją szczęścia? Fabularyzowany dokument pokazuje świat, w którym co prawda nie istnieją problemy finansowe, ale jest mnóstwo innych.

Bo gdy przyjrzeć się uważniej, okazuje się, że nawet największe fortuny nie zawsze zapewniają poczucie stabilizacji czy szczęścia. Mogą się za to stać powodem zaskakujących życiowych perturbacji… (Copyright do zdjęć: Materiały dystrybutora).

czwartek, 29 sierpnia / 20:00

sezon 1, odcinki 1-2

PREMIERA ZOOM TV

Rosyjski Projekt Lady 2

reality tv, Rosja 2018
reż. Margarita Kuzmina

Po roku ciszy w Szkole Dam będzie jeszcze głośniej. Zacznie się sztorm – jak powie jedna z uczestniczek programu. I nie będą to tylko puste obietnice… Do szkoły znowu trafi dziesięć niepokornych dziewczyn, które mentorki savoir vivre’u spróbują sprowadzić na dobrą drogę.

W drugim sezonie mentorki nie wezmą jeńców: będą jeszcze bardziej surowe i wymagające. Dla młodych kobiet z niezwykle burzliwą przeszłością, które do tej pory żyły nie bacząc na konwenanse, często nadużywając alkoholu i nie stroniąc od skandali, będzie to prawdziwa droga przez mękę.

W każdym odcinku program opuści jedna z nich – ta, która najgorzej wykona powierzone jej zadanie i będzie najbardziej odporna na dobre maniery. Czy wulgarne i agresywne dziewczyny można zmienić w prawdziwe damy? (Copyright do zdjęć: Copyright: FRIDAY! ТV Channel, 2016).

piątek, 30 sierpnia / 20:00

sezon 2, odcinek 1

PREMIERA ZOOM TV

Skandale Hollywood

dokument, USA 2014

Program ujawnia najciemniejszą stronę amerykańskiej fabryki snów. Pierwszy odcinek serii dotknie najbardziej gorącego tematu, czyli prywatnych nagrań z sypialni gwiazd. Komu sekstaśmy pomogły w karierze, a komu zaszkodziły? Bohaterką drugiego odcinka będzie Marilyn Monroe.

Zmagająca się z depresją bogini seksu zbudowała swoją karierę w Hollywood lepiej niż ktokolwiek inny. Co jednak musiała poświęcić, by stać się boginią na srebrnym ekranie? Przejmujący dokument odsłoni nieznane dotąd fakty z życia Marilyn. (Copyright do zdjęć: Materiały dystrybutora).

środa, 28 sierpnia / 20:00

sezon 1

odcinek 1 – Gwiazdorskie sekstaśmy
odcinek 2 – Marilyn Monroe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *