Radio

“Radio Pogoda – w czym mogę pomóc?” – nowy codzienny program Radia Pogoda

W poniedziałek, 1 lutego 2021 r. na antenie Radia Pogoda pojawi się nowa audycja, w której Michał Pustuła rozwiąże problemy słuchaczy lub znajdzie odpowiedzi na dręczące ich pytania. Programu “Radio Pogoda – w czym mogę pomóc?” będzie można słuchać od poniedziałku do piątku w godz. 14:00-15:00, a swoje sprawy zgłaszać redakcji telefonicznie, mailowo lub przez stronę radiopogoda.pl.

 

Już od dziś Michał Pustuła będzie rozwiązywał problemy słuchaczy Radia Pogoda, a także poszukiwał odpowiedzi na pytania, które ich nurtują. Kto odpowiada za odśnieżanie chodnika i jak się starać o odszkodowanie, jeśli już na takim chodniku się przewrócimy? Co zrobić w przypadku wyjątkowo uciążliwych sąsiadów? I jak sprawić, żeby kwiaty w wazonie dłużej były piękne? – Te i inne problemy będzie rozwiązywało dla swoich odbiorców Radio Pogoda.

Wszyscy słuchacze stacji mogą zgłaszać swoje sprawy redakcji Radia Pogoda telefonicznie pod numerem 22 444 40 04, mailowo – na adres: kontakt@radiopogoda.pl lub przez stronę radiopogoda.pl.

Nowość w ramówce Radia Pogoda wspiera promocja na antenie, na radiopogoda.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Radio Pogoda dołączyło do portfolio Grupy Radiowej Agory w 2015 r. Obecnie programy stacji można słuchać w 8 miastach – w Warszawie, na Śląsku, w Krakowie, Wrocławiu, w Poznaniu, w Gdańsku (częściowo też w Sopocie i Gdyni), Bydgoszczy oraz Opolu, a także w internecie na radiopogoda.pl i w aplikacji mobilnej.

To idealna propozycja dla tych, którzy cenią przeboje sprzed lat – zarówno dobre aranże, jak i świetne teksty, tworzące ponadczasową muzyczną klasykę. Na antenie Radia Pogoda można usłyszeć utwory z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70.; od Adolfa Dymszy, przez Beatlesów, po Zbigniewa Wodeckiego. Audycje stacji prowadzą m.in. Zygmunt Chajzer i Robert Janowski.

radiopogoda.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *