Serial Pan Am – podróże i misje szpiegowskie na kanale Epic Drama

W marcu na kanale Epic Drama swoją premierę miał serial obyczajowy Pan Am, przedstawiający historię pilotów i stewardess Boeinga 707 Clipper Majestic, linii lotniczych Pan American World Airways. Losy personelu pokładowego pełne miłosnych zawirowań i międzynarodowych misji szpiegowskich można śledzić na kanale w każdą środę o godz. 22.00.

Serial Pan Am przenosi widza w świat lat sześćdziesiątych XX wieku, czyli do momentu, w którym na rynku pojawiają się szybkie i luksusowe pasażerskie samoloty odrzutowe, umożliwiające międzykontynentalne podróże. II wojna światowa to już historia, jednak sytuacja na świecie wciąż jest napięta ze względu na nieustanną rywalizację o wpływy między USA a tzw. blokiem wschodnim z ZSRR na czele. Mimo politycznej zawieruchy branża lotnicza intensywnie się rozwija, a na niebie dominują amerykańskie linie lotnicze w charakterytycznym, niebiesko-białym malowaniu.

Jedną z załóg pokładowych kieruje Bridget Pierce (Annabelle Wallis), która znika
w tajemniczych okolicznościach niedługo po tym, jak oświadczył się jej młody, przystojny pilot Dean Lowrey (Mike Vogel). Na jej zastępczynię zostaje wybrana zbuntowana
i ekscentryczna Maggie Ryan (Christina Ricci), której na pokładzie towarzyszą: piękna Colette Valois (Karine Vanasse), która wikła się w romans z żonatym mężczyzną, żądna przygód, rozpoczynająca współpracę jako szpieg CIA Kate Cameron (Kelli Garner), i jej młodsza siostra Laura (Margot Robbie), której rozgłos przyniosło zdjęcie opublikowane na okładce magazynu „Life”, po tym, jak uciekła z własnego ślubu.

Czy Kate uda się połączyć pracę stewardessy ze szpiegowską misją? Czy Laura, podróżując po świecie, odnajdzie szczęście? Co się stało z Bridget i dlaczego zniknęła? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w kolejnych odcinkach Pan Am. Więcej informacji na temat serialu znaleźć można na stronie internetowej Epic Drama.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *