Synalek w opałach i w VOD

Chcesz czy nie, na rodziców zawsze możesz liczyć! Nikt lepiej nie obrzydzi byłej dziewczyny syna, niż kochający nad życie rodzice! Jak skorzystać z ich pomocy? Odpowiedzi szukaj w komedii “Synalek”. Karnawałowy rytm poczujesz podczas seansu komediowego z Dawidem Ogrodnikiem, Joanną Kulig i Tomaszem Kotem i filmem “Disco Polo”. Radości nigdy za wiele. Na deser pełna humoru komedia familijna, inspirowana bestsellerowymi powieściami Grzegorza Kasdepke “Kacperiada”.
 

Synlek

Rodzice Vincenta traktują go jak małego chłopca, mimo, że dawno skończył 18 lat. Kiedy ich syn zostaje porzucony przez swoją pierwszą, wielką miłość i wpada w czarną rozpacz, postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Przecież nikt lepiej nie obrzydzi wrednego dziewuszyska, niż kochający nad życie rodzice!

Szybko układają program miłosnego detoksu, który jest tak wyczerpujący i intensywny, że nie oprze się mu żadne złamane serce… Wszystkie chwyty dozwolone!

Disco7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Chłopaki z prowincji ruszają na podbój discopolowych list przebojów. Karierę zaczynają od koncertów w remizach i wiejskich dyskotekach, by w końcu jako grupa LASER brawurowo wedrzeć się na muzyczne salony, czyli do wytwórni Alfa, w której króluje jedyny prawdziwy Polak – Daniel Polak (Tomasz Kot).

Tam Tomek zakochuje się, zdobywa kasę i sławę, a wszystkie dziewczyny tańczą już tylko dla niego. Czy amerykański sen okaże się spełnieniem?

Kacperiada

“Kacperiada” to współczesna obyczajowa, pełna absurdalnego humoru, komedia familijna. Każdy odcinek w ciepły i zabawny sposób porusza ważne tematy, zostawiając widza z pozytywnym przekazem.

Głównymi bohaterami są Kacper i Ada, którzy wspólnie poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyjaźni, szczerości, lojalności; uczą się jak radzić sobie z emocjami, np. z zazdrością, rozczarowaniem i próbują zrozumieć bardzo dziwny, a zarazem fascynujący świat dorosłych.

Filmy dostępne są w ofercie Wypożyczalni VOD do 26 stycznia 2018 r.

Pełna oferta Wypożyczalni VOD >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *