Prasa - Ksiązka

Szkocka krata i lata 80 w styczniowym numerze „Avanti” dostępnym również z kosmetykami

Jak wyglądać modnie i szykownie zarówno na nartach, jak i na klubowym parkiecie? – styczniowe „Avanti” przygotowało dla czytelniczek propozycje stylowych zestawów na stok, inspirujące stylizacje karnawałowe oraz ogromny wybór zimowych kreacji. W numerze nie zabraknie prezentacji trendów na nadchodzący sezon i inspiracji zarówno na wieczorowe wyjście, jak i domowe, wygodne ubranie. Najnowsze wydanie miesięcznika będzie dostępne w sprzedaży od 20 grudnia br., również w wersji z kosmetykami – maseczką do twarzy i kolagenowymi płatkami pod oczy.

 

 

 

Lata 80. XX w. wracają nie tylko w modzie codziennej, ale również sportowej. Inspirują kolorowymi strojami narciarzy, które królowały kiedyś w Aspen czy Cortinie D’ampezzo. Redakcja „Avanti” specjalnie dla swoich czytelniczek wybrała się do Zakopanego, aby sprawdzić, co teraz nosi się na stoku i „po nartach”. Z kolei dla fanek wieczornych wyjść przygotowała inspirujące stylizacje karnawałowe pełne szyku i blasku, dla których inspiracją były barokowy przepych i bogactwo, satyna czy futurystyczne projekty.

Tematem miesiąca jest najmodniejszy wzór sezonu – szkocka krata. Stylistki radzą jak ją nosić i z czym zestawiać, aby wyglądać trendy niezależnie od okazji. Czytelniczki „Avanti” znajdą w numerze przegląd najciekawszych sukienek, spódnic, marynarek, spodni czy akcesoriów we wzór szkockiej kraty.

Dodatkowo, w numerze przedstawiony został m.in. ogromny wybór zimowych ubrań i akcesoriów – ciepłych i funkcjonalnych rzeczy, które pozwolą nie rezygnować z aktywności na dworze mimo mrozu. Redaktorki pisma radzą również jak zadbać o dłonie zimą, co robić by zachować ich młody wygląd oraz jak pomóc im zregenerować się. Ponadto, redakcja miesięcznika przygotowała obszerny ranking lakierów do włosów – najczęściej wybieranego kosmetyku do stylizacji, najciekawsze nowości w makijażu, pielęgnacji oraz kosmetykach do włosów, a także wszystko co trzeba wiedzieć o białych traperach oraz podpowiedzi ciekawych prezentów na ostatnią chwilę.

Styczniowe „Avanti” pojawi się w punktach sprzedaży prasy 20 grudnia br. w cenie 5,99 zł. Wydanie dostępne będzie również z kosmetykami pielęgnacyjnymi: maseczką do twarzy od Bielendy i kolagenowymi płatkami pod oczy marki Czyste Piękno w cenie 6,99 zł.

Najnowszy numer miesięcznika będzie promowany w radiu (radiostacje Grupy Radiowej Agora), kinach sieci Helios oraz mediach społecznościowych. Działania reklamowe przygotował dział marketingu czasopism Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *