„Wielki Test o Mundialu” w TVP1

Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski zapraszają na „Wielki Test o Mundialu”. W studio TVP swoją wiedzę będą sprawdzać gwiazdy estrady, filmu, sportowcy, dziennikarze i politycy.

 

 

 

Dzień przed rozpoczęciem piłkarskich mistrzostw świata w Rosji zapraszamy na „Wielki Test o Mundialu”, w którym przypomnimy największe wydarzenia w historii turnieju i sukcesy Polaków. Przyjrzymy się też modzie kreowanej przez gwiazdy futbolu i wybranki ich serc, zajrzymy za kulisy ostatnich przygotowań polskiej reprezentacji i sprawdzimy, komu będą kibicowali mieszkający w Polsce cudzoziemcy.

Swoją wiedzę sprawdzą nie tylko aktorzy, sportowcy, politycy i dziennikarze w Warszawie. Jak zawsze na Wielki Test zapraszamy również internautów. Na pytania można odpowiadać na stronie www.wielkitest.tvp.pl oraz na smartfonach i tabletach używając specjalnej aplikacji.

Wielki Test to wyjątkowy konkurs, znakomite widowisko, które jednocześnie daje możliwość poszerzenia wiedzy. Jak zwykle nie zabraknie wielu ciekawostek i dobrej zabawy.

Wielki Test o wakacjach. Środa, 13 czerwca, godz. 20:55. TVP1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *