MediaTVPZapowiedzi TV

Gala LOT-u. 100 lat odzyskania niepodległości przez Polskę

Polskie Linie Lotnicze świętują 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Koncert, który został zorganizowany specjalnie z tej okazji, odbędzie się w hangarze na lotnisku im. F. Chopina.

 

PLL LOT postanowiły uczcić wspaniały jubileusz stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę przyozdabiając na stałe biało-czerwonymi barwami dwie najnowocześniejsze maszyny we flocie LOT-u, w tym Dreamlinera, na którego kadłubie powiewa polska flaga. Koncert, który odbędzie się w hangarze na lotnisku im. F. Chopina, wpisuje się w patriotyczny sztafaż nawiązując do klasycznych, polskich elementów ludowych.

Gwiazdą główną widowiska będzie Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. T. Sygietyńskiego, który przygotował na tę okazję niezwykłą oprawę wokalną i choreograficzną. W wybranych utworach zespołowi towarzyszyć będą Natalia KukulskaKatarzyna CerekwickaGrażyna Auguścik i Krzysztof Kiljański. Popularni artyści polskiej sceny rozrywkowej zaprezentują piosenki Mazowsza we własnych interpretacjach. Zapraszamy do Dwójki!

Gala LOT-u. 100 lat odzyskania niepodległości przez Polskę. Sobota, 30 czerwca, godz. 20:05. TVP2.

Powtórka w niedzielę, 1 lipca, o godz. 13:00 w TVP1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *