Karta Rodzina do Kina nowość w Multikino

Od 30 maja dzięki karcie Rodzina do Kina dostaniecie aż 20% zniżki na barowe przekąski! To nie wszystko – zniżka 20% obowiązuje także na zabawki w sklepie z filmowymi gadżetami Multishop. Najmłodsi z pewnością już nie mogą się doczekać na to, by zabrać ze sobą do domu swojego ulubionego filmowego bohatera w pluszowej formie.

 

 

Tak jak do tej pory wszyscy członkowie rodziny mogą kupować bilety w ulgowej cenie. Każdy kupiony bilet z kartą to jeden punkt na Waszym koncie. Pięć uzbieranych punktów daje Wam zestaw barowy gratis. Dziesięć punktów to darmowy bilet! A co, jeśli jeszcze nie staliście się posiadaczami karty? Nie ma problemu: kartę Rodzina do Kina możecie zamówić online albo kupić w kasie każdego Multikina.

Zbliża się Długi Dzień Dziecka (w Multikinie trwa od 31 maja do 2 czerwca!) i jeśli tylko wybieracie się z tej okazji do Multikina, to mamy dla Was propozycje na świetne familijne seanse! „Aladyn” to najnowsza aktorska wersja klasycznego filmu animowanego Disneya. Zapowiada się sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa! A może Wasze dzieciaki mają pośród swoich zabawek cudaki z UglyDolls? Nawet jeśli nie, to na pewno z chęcią obejrzą film animowany poświęcony tym nietypowym pluszakom. „Paskudy. UglyDolls” to nie tylko świetna zabawa, ale także lekcja tolerancji na wesoło.

Jest mały, żółty i bardzo mięciutki, ale niech Was to nie zwiedzie – Detektyw Pikachu jest również świetny w swoim zawodzie! Mamy fantastyczną wiadomość dla wszystkich najmłodszych wielbicieli Pokémonów! Do biletów zakupionych z kartą Rodzina do Kina na „Pokémon: Detektyw Pikachu” dostaniecie gratis książeczkę wypełnioną zagadkami i łamigłówkami. Dzieciaki będą mogły złamać kod wraz z Pikachu, odnaleźć drogę w labiryncie, szukać ukrytych wyrazów, a nawet zagrać w sudoku. Książeczki zaczynamy wydawać 31 maja aż do wyczerpania nakładu. Dlatego śpieszcie się i złapcie je wszystkie!

Mamy także przedpremierową gratkę dla tych, którzy kochają swoje zwierzaki! Podczas Długiego Dnia Dziecka będziecie mogli przed premierą obejrzeć najnowsze przygody Maksa i ekipy w filmie „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, czyli kontynuacji przebojowego hitu, którego bohaterów pokochały dzieciaki w Polsce. W jakie tarapaty tym razem wpadną rezolutne zwierzęta?


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *