Listopad 2017 na kanale Discovery Channel

„Złota jesień” w tym roku nabierze innego znaczenia. Po raz pierwszy w telewizji widzowie Discovery Channel zobaczą jak wygląda poszukiwanie złota w naszym rodzimym wydaniu.

 

POLACY NA TROPIE ZŁOTA
(GOLD MINERS)

„Złota jesień” w tym roku nabierze innego znaczenia. Po raz pierwszy w telewizji widzowie Discovery Channel zobaczą jak wygląda poszukiwanie złota w naszym rodzimym wydaniu. W nowym programie „POLACY NA TROPIE ZŁOTA” będziemy śledzić losy dwóch braci – biznesmenów, którzy ryzykując własne zdrowie i majątek wyruszają do Kamerunu w poszukiwaniu złota. Przed nimi setki kilometrów kwadratowych często nieprzyjaznego i niebezpiecznego terenu.

Na bohaterów czekają spore wyzwania. Będą musieli zmierzyć się nie tylko z drobiazgową kontrolą drogową, ale również uważać na militarne bandy. Będzie im dokuczał piekielny upał i nieustająco unoszący się czerwony kurz. Oprócz niespodziewanych akcji i przygód związanych z poszukiwaniem cennego kruszcu, program przedstawi widzom również zaskakujący, piękny i bujny świat Afryki. Czy niezwykle ryzykowna misja braci zakończy się znalezieniem upragnionego złota i spełnieniem marzenia o wielkim bogactwie? O tym przekonamy się już tej jesieni.

NINJA WARRIOR
(NINJA WARRIOR UK)

Mistrz sportowych metafor – Tomasz Zimoch oraz radiowy showman – Krzysztof „Jankes” Jankowski, łączą siły! Duet nieprzeciętny zasiądzie za jednym stołem komentatorskim i wspólnie przeprowadzi nas przez pełną emocji rywalizację, w której uczestnicy będą musieli niejednokrotnie przekroczyć swoje ludzkie możliwości. Czy jest ktoś tak sprawny i wytrzymały, żeby pokonać najtrudniejszy tor przeszkód w historii telewizji? Ten program to sprawdzian siły i zręczności, szybkości i odwagi. Uczestnicy dają z siebie wszystko, stając przed wyzwaniem życia.

W kolejnych odcinkach poznamy ludzi z różnych środowisk i z różną historią. Niektórzy wspaniale poradzą sobie z torem przeszkód, inni poniosą widowiskową porażkę, na przykład spadając z jednej z przeszkód do wody. Każda część toru pełna jest niezwykle trudnych zadań, wywołujących szybsze bicie serca i skok adrenaliny. Uczestnicy usiłują pokonać trzy etapy, każdy z nich jest ekstremalnym wyzwaniem, ale też rodzi wiele zabawnych sytuacji. W rywalizacji wystartuje 250 osób, ale tylko kilku z nich uda się pokonać cały tor przeszkód. Przetrwają najsilniejsi! Komu uda się dojść do końca toru, pokonać imponującą wieżę wspinaczkową znaną jako Mount Midoriyama i zwyciężyć?

WARSZTAT-REAKTYWACJA
(GARAGE REHAB)

Richard Rawlings z powodzeniem prowadzi kilka firm, między innymi słynny warsztat Gas Monkey Garage oraz restaurację Gas Monkey Bar and Grill. Teraz gwiazda programu „Auto-reaktywacja” chce pomóc innym właścicielom firm osiągać podobne sukcesy.

Wyrusza zatem w podróż po całych Stanach Zjednoczonych, poszukując warsztatów samochodowych i motocyklowych, które są na skraju bankructwa i rozpaczliwie potrzebują zastrzyku gotówki. Może chodzi o stare czy niesprawne narzędzia i podnośniki? Może budynki zaczynają się sypać? A może problem polega na złym zarządzaniu i braku porozumienia między właścicielami a personelem? Richard i jego ekipa próbują ratować upadające warsztaty przed zamknięciem.

PRZETRWAĆ W CIEMNOŚCI
(DARKNESS)

Przez lata uczestnicy wielu programów przygodowych udowodnili, że da się przetrwać bez jedzenia, schronienia, a nawet bez ubrania. Czy jednak da się przeżyć bez światła? Twórcy programu inspirowali się ekstremalnymi scenariuszami treningowymi przygotowanymi przez NASA i siły specjalne. Trójka uczestników w kompletnej ciemności musi stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom. Spędzą kilka dni pod ziemią, penetrując prehistoryczne systemy jaskiń, podziemia miast czy opuszczone dawno temu kopalnie.

Będą musieli ściśle współpracować w ciasnych, dusznych, zamkniętych przestrzeniach — co będzie tym trudniejsze, że wcześniej nigdy się nie spotkali. Aby wypełnić zadanie i pokonać wszelkie przeszkody potrzebna będzie współpraca i wykorzystanie różnych zdolności i umiejętności w otoczeniu, którego nie da się nawet zobaczyć. W takich warunkach możliwe są halucynacje, zaburzenia orientacji przestrzennej, brak snu. Aby uciec z ciemności potrzeba ogromnej siły i odporności — tak fizycznej, jak psychicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *