„Tom i Jerry kontra potwory” – premiera nowego sezonu serialu w Boomerangu

Fani kreskówkowego duetu kota i myszy będą mogli oglądać odcinki nowego sezonu „Tom i Jerry Show” już od 15 kwietnia w Boomerangu! Para zabawnych postaci jak zwykle nie zawiedzie swoich widzów i popisze się kolejnymi pomysłowymi psotami, a także przeżyje emocjonujące spotkania z potężnymi potworami.

 

Choć Tom i Jerry nieustannie drą ze sobą koty, to zdaje się, że lubią spędzać wspólnie czas. W nadchodzącym sezonie serialu futrzaki zaskoczą widzów Boomeranga nowymi ekscytującymi przygodami – nie zabraknie powodów do śmiechu, ale też dreszczyku emocji!

Tym razem bohaterowie opuszczą przydomowy ogródek i spotkają wiele niezwykłych stworzeń. Tom zaprzyjaźni się z potworem z Loch Ness i wspólnie z nim zorganizuje najazd na wioskę myszy. Kiedy indziej odważny Jerry zmierzy się z olbrzymim yeti. Dojdzie też do tego, że para kreskówkowych zawadiaków połączy siły w walce z przerażającym wilkołakiem.

Ponadto już 10 kwietnia na www.boomerang-tv.pl pojawi się bezpłatna gra z serii Tom i Jerry pt. „Sztuka rysowania”, dzięki której dzieci poznają tajniki tworzenia wyjątkowych dzieł.

Premiera czwartego sezonu „Tom i Jerry Show” już 15 kwietnia. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 17:30 w Boomerangu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *