MediaPolsatZapowiedzi TV

Weekend z Polsatem 3 – 5 lipca

Domowe kino pełne gwiazd i dobrej zabawy w Polsacie! W piątek Robert Downey Jr. i Chris Hemsworth z ekipą superbohaterów z „Avengers” będą ratować Ziemię przed inwazją kosmitów. Następnie Milla Jovovich użyje swoich niezwykłych zdolności, by ocalić ludzi przed gwałtownie rozprzestrzeniającym się wirusem „T” i epidemią zombie.

 

W sobotę spotkamy się na wyjątkowym i niosącym nadzieję koncercie – „Gramy dla Śląska”. Od legend polskiej sceny rockowej i ulubieńców kolejnych pokoleń publiczności do gwiazd młodszego pokolenia – wszyscy wystąpią na żywo ze studia Polsatu w Warszawie, by prosto z serca poprzeć Śląsk! Potem James McAvoy i Michael Fassbender zjednoczą siły w „X-Men: Pierwsza klasa” oraz zbiorą grupę młodych ludzi, którzy tak jak oni obdarzeni są niezwykłą mocą.

Niedzielny wieczór będzie jak zwykle pełen dobrego humoru, tym razem z Kabaretem Młodych Panów i programem „Sopocki Hit Kabaretowy. Wyszliśmy z domu!”. Na koniec Nick Nolte i Eddie Murphy dostaną „Następne 48 godzin” na schwytanie groźnego przestępcy.

 

Piątek; 3.07.2020

 

Avengers

Kinowy przebój Marvela. Ekranizacja jednego z najpopularniejszych komiksów w gwiazdorskiej obsadzie: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Scarlett Johansson i Tom Hiddleston. Nikt nie przypuszczał, że to początek inwazji. – Grozisz mojemu światu wojną?! Uratować nas mogą tylko superbohaterowie!

Jeden z największych przebojów w historii kina. Nad światem wisi widmo zagłady. Ludzie stracili kontrolę nad kosmicznym sześcianem, który jest źródłem potężnej energii. Konsekwencje tego mogą być niewyobrażalne. Nick Fury (Samuel L. Jackson), szef tajnej organizacji S.H.I.E.L.D., desperacko szuka wyjścia z beznadziejnej sytuacji. Decyduje się utworzyć specjalną jednostkę pod nazwą „Mściciele”. W jej skład wchodzą znani z komiksów superbohaterowie: Thor (Chris Hemsworth), Kapitan Ameryka (Chris Evans), Iron Man (Robert Downey Jr.), Hulk (Mark Ruffalo), Hawkeye (Jeremy Renner) oraz rosyjska agentka Natasha Romanoff (Scarlett Johansson). Grupa indywidualistów łączy siły, aby zapobiec katastrofie…

„Avengers” w piątek 3 lipca o godzinie 20:00 w Polsacie!

Resident Evil: Zagłada

Horror sci-fi z Millą Jovovich w roli głównej. Kolejna część serii stworzonej na podstawie kultowej gry komputerowej.

Alice (Milla Jovovich) nie może wydostać się z labiryntu korytarzy w Rezydencji i ginie w jednej w pułapek. Części z wielu innych poprzednich jej klonów zostają wykorzystane do stworzenia Projektu Alice, podczas gdy prawdziwa Alice błąka się po pustkowiach, rozciągających się w południowo-zachodniej części USA. Główna bohaterka odkrywa wówczas u siebie zdolności telekinetyczne w następstwie eksperymentów medycznych, które przeprowadzano na niej w przeszłości. Tymczasem jej twórca, dr Sam Isaacs (Ian Glen – „Gra o tron”) – dawniej szef Projektu Alice, obecnie kierujący północnoamerykańskim ośrodkiem Umbrella – uważa, że odzyskanie Alice jest najwyższym priorytetem ze względu na jej zdolność do wiązania się z wirusem „T”, wyprodukowanym przez tę korporację, bez mutacji. Sprawa jest pilna, bo „T” zaczyna się w niekontrolowany sposób rozprzestrzeniać, przemieniając populację ludzi na całym świecie w hordę żądnych krwi i świeżych ciał żywych trupów. Niezainfekowane jeszcze tym eksperymentalnym wirusem, miasta okazują się być coraz bardziej niebezpieczne, dlatego też Carlos Olivera (Oded Fehr – „Mumia”, „Mumia powraca”) i L.J. (Mike Epps) razem z Claire (Ali Larter – „Obsesja”), K-Mart (Spencer Locke) i Betty (Ashanti) postanawiają wyruszyć w drogę. Przemierzają opuszczone autostrady w uzbrojonym konwoju, by znaleźć miejsce, gdzie będą bezpieczni. Szukają ocalenia!

„Resident Evil: Zagłada” w piątek 3 lipca o godzinie 23:10 w Polsacie!

 

Sobota; 4.07.2020

 

Gramy dla Śląska  Koncert na żywo w Polsacie!

„Gramy dla Śląska” to będzie koncert z optymistycznym przesłaniem, niosący nadzieję. To bardzo ważne wartości dla mieszkańców Śląska! Bądźcie z nami i wspólnie wspierajmy Śląsk!

Od legend polskiej sceny rockowej i ulubieńców kolejnych pokoleń publiczności do gwiazd młodszego pokolenia – wszyscy wystąpią na żywo ze studia Polsatu w Warszawie, by prosto z serca poprzeć Śląsk! Podczas tego wydarzenia muzycznego zaśpiewają i zagrają u nas artyści i zespoły, których nikomu w naszym kraju przedstawiać nie trzeba: śląski Feel, Paweł Domagała, Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz, Kortez, Lady Pank, Kamil Bednarek,  Ira, Mrozu, Cleo, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkoni,  Maryla Rodowicz i najmłodsza w tym gronie, sanah, która dopiero zaczyna karierę, a już podbiła serca Polaków tak bardzo, że jej dwie debiutanckie piosenki znalazły się już na pierwszych miejscach wśród najczęściej granych utworów. Koncert poprowadzą: Krzysztof Ibisz i Robert Korólczyk, Ślązak z „Kabaretu Młodych Panów”.

Koncertem tym chcemy zatrzymać falę hejtu, która dotyka Ślązaków, górników, ich rodziny i dzieci. Od dawna Województwo Śląskie zmaga się z największą falą zachorowań na koronawirusa w całej Polsce i w czasie pandemii potrzebuje naszej solidarności. Wszyscy jesteśmy razem ze Śląskiem! Pragniemy wyrazić JEDNOŚĆ, bo jesteśmy jednym narodem w dobrych i złych czasach.

Partnerem koncertu jest Województwo Śląskie i Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski.

Gramy dla Śląska” w sobotę 4 lipca o 20:00 w Polsacie!

X-Men: Pierwsza klasa

Widowiskowy film akcji/sci-fi w gwiazdorskiej obsadzie: James McAvoy, Laurence Belcher, Michael Fassbender, Kevin Bacon, Rose Byrne, Jennifer Lawrence i Nicholas Hoult

Poznajcie początki epickiej sagi X-Men!

Początek lat sześćdziesiątych XX wieku. Konflikt między Stanami Zjednoczonymi a ZSRR zaognia się. W każdej chwili może wybuchnąć wojna. Są tacy, którym zależy na tym, by stało się to jak najszybciej. Należą do nich członkowie elitarnego Hellfire Club, któremu przewodzi obdarzony potężnymi mocami Sebastian Shaw (Kevin Bacon). O jego intrydze dowiadują się młodzi mutanci – Charles Xavier (James McAvoy) i Erik Lehnsherr (Michael Fassbender). Choć więcej ich dzieli niż łączy, jednoczą siły, by przeciwstawić się nikczemnemu Shawowi. Postanawiają zebrać grupę młodych ludzi, którzy tak jak oni obdarzeni są niezwykłą mocą. Tylko w grupie mają oni szansę zapobiec nuklearnej wojnie…

„X-Men: Pierwsza klasa” w sobotę 4 lipca o godzinie 23:00 w Polsacie!

 

Niedziela; 5.07.2020

 

Sopocki Hit Kabaretowy. Wyszliśmy z domu!

Kabaret Młodych Panów pozdrawia z Sopotu! Co robią Polacy nad polskim morzem po wyjściu z domu? Przekonacie się w specjalnym programie „Sopocki Hit Kabaretowy. Wyszliśmy z domu!” Kabaret Kabaret Młodych będzie obserwował, pytał i komentował. To nie można przegapić!

Po trzech miesiącach zamknięcia Kabaret Młodych Panów mógł, tak jak i my wszyscy, wyjść z domu. Zaczynają się wakacje, więc najlepszy kierunek podróży to Sopot. Tu są najlepsze imprezy, najlepsze kabaretony i najciekawsze sytuacje do obserwowania. W specjalnym odcinku znad polskiego morza pokażemy skecze kabaretów: Ani Mru Mru, Neo-Nówka, Kabaretu Skeczów Męczących, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Smile, Paranienormalni i innych. Na molo, na plaży i w tawernie Robert Korólczyk i Kabaret Młodych Panów sprawdzą, jak radzą sobie z nową rzeczywistością Polacy. Stacji zaskakujących nie zabraknie.

Sopocki Hit Kabaretowy. Wyszliśmy z domu!” w niedzielę 5 lipca o godzinie 20:00 w Polsacie!

Następne 48 godzin

Nick Nolte i Eddie Murphy w kontynuacji przeboju kinowego. Mają następne dwie doby na schwytanie groźnego przestępcy!

Detektyw Jack Cates (Nick Nolte) musi ponownie połączyć siły ze swoim czarnoskórym kumplem Reggie’em Hammondem (Eddie Murphy), który za kilka dni ma wyjść z więzienia. Tym razem obaj panowie mają za zadanie odnaleźć pozbawionego skrupułów, bezwzględnego dilera narkotyków o pseudonimie “Iceman”. Sprawa nie jest jednak prosta. Już na początku, by pozbyć się kłopotów, mafia wyznacza pokaźną nagrodę za głowę Reggie’ego. Oczywiście, Jack i Reggie mają ograniczony czas na wykonanie zadania, czyli ponownie dwie doby. Kto zna bohaterów z pierwszej części, wie na co ich stać – nie minie wieczór, a tym bardziej planowane 48 godzin, by całe San Francisco zostało przewrócone do góry nogami…

„Następne 48 godzin” w niedzielę 5 lipca o godzinie 23:00 Polsacie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *