RadioZapowiedzi TV

Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu 2017

9 lipca na plaży w Kołobrzegu jedna z największych muzycznych imprez wakacji. Telewizja POLSAT i Radio Zet zapraszają na koncert, na którym swoje przeboje zaprezentują topowi polscy artyści, a także Mans Zelmerlow, czołowy szwedzki wokalista, zwycięzca 2. edycji „Idola” w swoim kraju oraz 60. Konkursu Piosenki Eurowizji.
 
Ten niedzielny wieczór będzie nie lada gratką dla wielbicieli nadmorskich koncertów. Na kołobrzeskiej plaży zaśpiewają popularni wykonawcy, muzyczna plejada gwiazd. Usłyszymy utwory, które gościły na szczytach list przebojów, a wśród nich m.in. hity Ewy Farnej, która obchodzi właśnie jubileusz dziesięciolecia dokonań muzycznych. Artystka podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal została uhonorowana, drugim już zresztą w swojej karierze, Bursztynowym Słowikiem. Na scenie w Kołobrzegu, oprócz popularnej „EWAkuacji” i „Wszystko albo nic” jurorka „Idola” wykona najnowszy singiel „Bumerang”.
Na scenie pojawi się również Grzegorz Hyży, który zaprezentuje utwór „O Pani”, promujący wydaną w połowie maja płytę „Momenty”. Od marcowej premiery teledysk do tego singla zanotował w internecie już niemal 6,5 miliona wyświetleń. Sarsa natomiast przypomni przebój „Naucz mnie”. Piosenka ta przez sześć tygodni z rzędu była na pierwszym miejscu listy „AirPlay – Top” i uzyskała status diamentowej. Hit został również uznany przez słuchaczy Radia Zet za Przebój Roku 2015.
W koncercie zobaczymy też Urszulę, a że trudno wyobrazić sobie występ piosenkarki bez legendarnej piosenki „Konik na biegunach”, to tego utworu na pewno w jej repertuarze nie zabraknie. Kasia Cerekwicka zaśpiewa skomponowany przez Anię Dąbrowską i Kubę Galińskiego przebój „Bez Ciebie”. Z kolei Natalia Szroeder wykona między innymi „Zamienię Cię”. Klip w którym wokalistce partneruje w tańcu Jan Kliment ukazał się w sieci na początku kwietnia i ma już prawie pięć milionów odsłon.
Muzyka klubowa szturmem podbija stacje radiowe i telewizyjne. Doskonale sprawdza się też w scenerii nadmorskiej imprezy. Jednym z wiodących w Polsce muzyków w tej kategorii jest Gromee, twórca wielu hitów jak „Fearless”, „Runaway” czy „Spirit”. 9 lipca DJ wykona właśnie ten ostatni, aktualnie mający już status złotego, a towarzyszyć mu będzie szwedzka wokalistka, Mahan Moin.
W Kołobrzegu usłyszymy również zespół Red Lips i finalistkę tegorocznej edycji programu „Idol” Karolinę Artymowicz. Co zaśpiewa młoda gwiazda? Warto się przekonać. Wiemy natomiast co zaprezentuje szwedzki triumfator talent show Mans Zelmerlow. Będą to najbardziej znane hity, a wśród nich „Heroes” i „Fire in the Rain”. Na tym nie koniec atrakcji. Widzowie wybiorą również przebój koncertu, a w konkursie sms będą mogli wygrać samochód!
Gospodarzami wieczoru będą dziennikarka Radia Zet Agnieszka Kołodziejska, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Dowbor. Wyjątkowe niespodzianki dla widzów przygotuje też Kamil Nosel.
Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu 2017 w niedzielę 9 lipca od godz. 20:05 w Telewizji Polsat
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *